Liisa

Liisa
Nimi:Liisa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

 

KASSIPOJA MÕÕTU LIISA OOTAB OMA KODU, KUS SAAKS OMA SÜDAME TERVELE MAAILMALE LAHTI PÄÄSTA!

See imearmas tegelane on 2019. aasta alguses sündinud Liisa. Meie juurde kolis Liisa 2020. aasta veebruaris Laagrist ja nüüd ta tahab väga-väga oma koju minna. 

Liisa on väga eriline tegelane: kuigi passi järgi on tegemist täiskasvanud neiuga, on Liisa kasvult justkui alles täiskasvanuikka jõudev kassipoeg. Ta on tõesti imepisike! Tema pisikest keha katab süsimust kasukas ja nägu kaunistavad imelised erkrohelised silmad. 

Liisa suhtub inimestesse natuke skeptiliselt ja lähenevat kätt üritab pisikese sisinaga eemale peletada. Liisat sülle võttes teeb noor preili pähe hapu näo, aga ühel hetkel lepib olukorraga ja laseb ennast kõrva tagant silitada küll. Ta lihtsalt vajab aega, et inimest usaldama õppida! 

Kuigi Liisa kasvult on pisike, on Liisa süda väga suur! Tihti pikutab ta teiste kasside keskel ja jälgib suure huviga enda ümber toimuvat. Noor Liisa ootab nii väga enda inimest, kes kogu tähelepanu talle suunaks ja õpetaks talle, et inimesed on ilusad ja head! 

Kuigi meie kassituba on veel eriolukorra tõttu kinni,  on sul võimalik Liisaga tutvuda läbi veebikaamera! Selleks piilu meie live-ülekannet kassitoast siin: http://animalslife.net/pesaleidja-3/ 

Kui just sina soovid Liisale teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Liisa vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust! 

 

Samuti ei tule ta koju tühjade käppadega, endaga võtab ta kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!