Liisbeth

Liisbeth
Nimi:Liisbeth
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Liisbeth kolis oma koju 11.02.2024 :)

LIISBETH UNISTAB KA OMA PESAST JA INIMESEST!

Usaldan!? Ei usalda?! Usaldan!? Ei usalda?! Eieiei – kindlasti ei usalda!!!! Oot .. natuke vist ikka usaldan!

Milline kohutav dilemma ühe pisikese kassi jaoks!!!!

Liisbethi elu on olnud karm: 2015 aasta kevadel ilmus ta ühe Valga maakonnas asuva talu õuele. Näljane, rääbakas ja inimeselt kaitset ning abi otsiv... Lihtsalt lootes, et teda aidatakse! Ja aidati – anti süüa ja vaadati, et kõik oleks kombes ja ohutu. Kuna kasse aga muudkui kogunes, siis palus vanaperemees abi ka Pesaleidjalt, kartes, et muidu on varsti ta õuel kassiuputus ... Kassid said püütud, tänu meie toetajatele ka lõigatud ning osad neist elavad rõõmsalt pärast seda oma õuekassielu edasi. Mõned kättesaadutest aga jäid hoiukodudesse ... Nagu näiteks 2013 aastal sündinud Liisbeth oma lastega.

Nüüdseks on Liisbeth hoiukodus aastaid elanud. Ning Liisbeth on julgemaks muutunud! Praeguseks söandab kassike juba inimesele lähedale tulla, natuke kätt nuuskida ja ilusti otsa vaadata. Ta on aru saanud, et "inimese koopa seinad käivad lahti" ja kui õige koha juures seista ning ilusti ja õrnalt küsida, siis tuleb inimene ja teeb seina sisse augu ning laseb ta teise koopasse. Pai-küsimiseni on veel veidi aega, aga küll seegi tuleb!

Liisbethiga tuleb teha veel tublisti tööd, et temast saaks ka ükskord sülekiisu. Me tõesti loodame, et keegi annab ka temale võimaluse!

Kui Sa tunned, et Liisbeth kuulub Sinu perre, siis täida, palun kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!

Liisbethile on teretulnud ka hoiukodu pakkumised. Hoiukodus, kus oleks vähem kiisusid sotsialiseeruks ta kindlasti paremini. Kui soovid kiisukesele hoiukodu pakkuda, palun kirjuta meile.

Liisbeth elab hetkel Tõrvas hoiukodus.