Lis-Lotte

Lis-Lotte
Nimi:Lis-Lotte
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LIS-LOTTE OTSIB OMA PESA!

Lis-Lotte on noor kassipreili, kes on kahjuks oma lühikeses elus juba liiga palju õuduseid näinud. Lis-Lotte jaoks on inimeste usaldamine meeletult raske. Kuni hoiukoju jõudmiseni oli ta vaevu 2-aastane elulugu üks pidev õudusjutt, sagedate pesakondade, halbade inimeste ja tumeda tulevikuga. Kahjuks ei ole Lis-Lotte veel inimest usaldama hakanud ja vajab palju hoolitsust ning tegelemist.

Lis-Lotte suhtleb väga hea meelega teiste kassidega ning sobiks ehk ennekõike hubasesse koju, kus teine kass oleks juba ees. Ta on suurepärane kassi-seltsidaam, et Sinu kodust äraoleku jooksul kassid end liialt üksikuna ei tunneks.

Lis-Lottel käis silmaoperatsioonil, tal oli sissekasvanud silmalaug, mille tõttu ta silm vesistas kogu aeg. Ripsmed, mis silma kogu aeg hõõrusid on nüüd õiges asendis. Kahjuks silma pisaranääret korda ei saadud ja seetõttu tuleb aegajalt puhastada ja silmatilku panna, kui olukord halveneb.

Kui Sul on võimalus Lis-Lottele (hoiu)kodu pakkuda, palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja me võtame Sinuga ühendust!