Lucca

Lucca
Nimi:Lucca
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NOOR TRIIBIK LUCCA TAHAKS VÄGA KOJU
Tegelikult ei ole Lucca täielikult triibik. Lisaks sellele on tal ilus pehme valge krae ning käpad. Ja imeilusad südamesse vaatavad targad silmad!
See noorhärra on Pesaleidja kassituppa jõudnud 2020 aasta juuli lõpus Rapla vallast Juurust. Härra on tõesti veel väga noor, ta sündis 2019 aasta novembris. Ta on valmis uusi asju õppima ja avastama maailma.


Lucca on tegelikult ka natuke häbelik poiss, aga mõnikord tekib tal huvi, millega see ilmelik kahejalaga loom küll seal tegeleb? „Oota, mida see imelik loom nüüd teeb – kas tahab mulle pai teha? No hea küll, tee siis. Aga igaks juhuks annan Sulle selleks vähe aega, sest mina ju Sind veel ei tea! Ooh, kas need on maiustused!? No hea küll, võid veel natukene paitada. Aga mitte kaua!“- mõtleb Lucca siis, kui inimene talle lähemale tuleb. Mõnikord aga jookseb igaks juhuks eemale ja jääb inimest tarkade silmadega uurima.
Seega sõbralik aga veel veidi arg noor ja tähtis härra Lucca vajaks oma inimest (või isegi mitu inimest), kes annaks talle esialgu aega kohaneda. Küll siis saavad nendest head sõbrad!


Kui Sul on kodus teised kassid, siis see pole probleem, sest Lucca on nende vastu väga sõbralik! 
Lucca on korralikult vaktsineeritud, kastreeritud, saanud endale kiibi ning tehtud on ka parasiitide vastane tõrje.


Kui Sa oled just see inimene, kes soovib Luccale uut kodu ja soojust anda, siis vajuta „Soovin seda loomakest“ ja täida kiisuvõtja küsimustik. Lucca vabatahtlik võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning kutsub kassituppa Luccaga tutvuma. Koju võtab Lucca endaga kaasa Pro Plani kinkekoti.