Shakira ja Declan

Shakira ja Declan
Nimi:Shakira ja Declan
Loomaliik:Kass
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SHAKIRA JA DECLAN OTSIVAD KOOS OMA PÄRIS KODU!

Kassipoiss Declan on sündinud 12.05.20 ja kasvanud koos kasuõe Shakiraga, kes on sündinud 15.05.20. Declanist kasvab pikakarvaline valge-halli laiguline poiss. Shakira on huvitavalt kilpkonna mustri ja triipude/täppide segu. Mõlemad on kiibitud ja saanud regulaarselt ussirohtu. Käivad ilusti oma liivakastis. Samuti on nad kasvatatud mängima mänguasjadega mitte käte ja sõrmedega.

Väikeste kassipoegade elutee ei ole seni olnud päikseline. Koos on nad pidanud läbi tulema kaotusest ja haigusest. Nimelt sai nend tee alguse kassitost, kus kassiemal sündisid ilusad kolm kassilast, nende hulgas ka Declan. Kuna Shakira emal oli raske sünnitus, jagati tema pojad pesakondade vahel laiali ja nii sattuski Shakira koos oma vennaga Declani pesakonda.

Alguses tundus kõik hästi minevat, kuni kassiema Milano jäi nohuseks. Tundus, et kassipoegi see ei mõjutanud ja pesakonnal lausa vedas, kuna said hoiukoju. Üsna pea aga jäid ka pojad haigeks ja hakkasid tasapisi üle vikerkaare minema. Pojad olid nii väiksed, et üle jäi ainult loota ja soovida paranemist.

Paraku oli haigus laastav ja pesakonnast jäid ellu ainult Shakira ja Declan. Siinkohal pole ka nende võitlus veel läbi, kuna Declani silmad olid nii põletikus, et hoiukodu kartis kõige hullemat- kassipoja pimedaks jäämist.

Koos tulid õde ja vend võitjatena välja ja läbi ime said nad mõlemad koos terveks!

Nüüd mängivad nad koos hoiukodus rõõmsalt ja on lõppuks valmis oma päris koju minema. Kuna nad mõlemad on koos tulnud läbi tulest ja veest, soovib hoiukodu nad koos loovutada.

Kui sinu kodust on puudu kaks rõõmurulli, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest"

 

Hoiukodu võtab teiega peagi ühendust!