Lucifer

Lucifer
Nimi:Lucifer
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SOTSIAALNE JA INIMESTEST HOOLIV LUCIFER ON TÕELINE SÕBER TERVEKS ELUKS! 

 

See imeilus must-valge kassipoiss on 2019. aasta novembri lõpus sündinud vahva Lucifer, kes kolis koos oma vendadega Pesaleidjasse 2020. aasta juulis Juurust. Nüüd aga on Luciferil kassitoas olemisest küllalt saanud ning ta tahab väga oma koju kolida! 

Lucifer on üks tõeliselt vahva kass! Talle meeldivad kõik, kes tema ümber on ning ta ei pelga oma tundeid endale hoida. Luciferile meeldivad väga kõik kassid ja inimesed ning oiii, kuidas talle meeldib meid tänutäheks kaisutada! Talle tõesti meeldivad kõik inimesed ning ei keera ta selga ühelegi paikäele ning head sõbrad võivad ta isegi sülle võtta. Küll ta on meil ikka tõeline armastusepall! Lisaks meeldivad Luciferile ka teised kassid, eriti oma armsad vennakesed, keda ta võiks kasvõi terve päeva kaisutada. 

Samuti meeldib Luciferile väga mängida ning vahvate kahejalgsetega möllamine on Luciferi üks lemmiktegevusi. Lucifer on tõesti väga-väga-väga armas ja suure südamega kassike, kes väärib endale sooja diivanit ning inimest, kes temaga õhtuti teleka ees kaisutab samal ajal kui taustal käib sari “Lucifer”. Meie Lucifer väärib endale kedagi, kellega suureks ja tugevaks poisiks kasvada!

Kui just sina soovid oma ellu üht imearmast mängulist Luciferi, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära meie loomasoovija ankeet ning me kutsume su Luciferile külla! Muideks, koju kolides võtab Lucifer endaga kaasa paki ProPlanilt, et kolimine veelgi toredam oleks.