Lussinda

Lussinda
Nimi:Lussinda
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUINASJUTULISELT KAUNIS LUSSINDA OTSIB KODU! (BRONEERITUD)

Lussinda jõudis Pesaleidjasse 17.07.20 Raasikult Juuru vallast. Proua on sündinud umbes 17.11.2015 ja ootab oma kodu hoiukodus.

Lussinda on üks väga suure südamega kiisu. Ta oli emaks kolmele kiisupojale, kellest kaks ta kahjuks vikerkaarele kaotas. Sellegipoolest leidis ta oma südames koha ühele võõrale kiisulapsele, kes asendusema vajas. Nii kasvataski Lussinda oma kaks last ilusti tublideks ja vahvateks kiisudeks, kes peagi oma päriskodu leidsid. Lussinda aga siiani ootab.

Hoiukodus kutsutakse Lussindat hellitavalt Printsessiks, sest ta on suure iseloomuga kiisutüdruk. Lussinda otsustab, millal ta pai tahab, millal talle süüa peab andma ning millal on mänguaeg. Saladuskatte all võib öelda, et oma inimestelt tahab Lussinda väga palju paisid, pidevalt maitsvat konservi ning ka nööri otsas olevale hiirekesele ei suuda Lussinda vastu panna.

Tegemist on väga toreda ja leebe kiisuga, kes sobib suurepäraselt ilusaks diivanikaunistuseks, sest pahandustega Lussinda ei tegele. Kuigi võõraste suhtes on kiisu pelglik, tunneb ta end omade juures väga vabalt. Oma hoiuperenaisele on Lussinda kui väike takjas, kes tal pidevalt järel jookseb, mööda jalgu nühib ja tähelepanu nõuab.

Lussindale väga meeldiks, kui ta saaks oma elu teise rahuliku kiisuga jagada. Alguses võib tunduda, et Lussinda ei taha teistest kiisudest midagi kuulda, sest ta ainult sisiseb ja uriseb nende peale, aga tegelikult peavad teised kiisud lihtsalt Lussinda katseaja läbima. Pärast seda tehakse juba kõike koos.

Tutvu ka hoiukodu Instagramiga, kus näed Lussindat tegutsemas -> https://www.instagram.com/kiisudehoiukodu/

Kui soovid hoiukoju Lussindaga tutvuma tulla, siis klõpsa "Soovin seda loomakest" ja tutvu tingimustega. Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.