Lumi Liisi

Lumi Liisi
Nimi:Lumi Liisi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LUMI LIISI SOOVIB KOJU!

Lumi Liis toodi 2019.a. novembris Tõrva hoiukoju. Ta leiti Otepäält Sihvalt maantee peal valge tee poolituse triibu peal lamamas. Kassike oli šoki seisundis ja suurest hirmust ühele kohale jäänud. Autod vurasid mööda ja keegi ei märganud pisikest abivajajat. Kahtlus on arvata, et kellegi kuri käsi oli kassikese sinna Sihva metsade vahele visanud, sest lähedal polnud ühtegi elamist. Kui leidjad lapsega trennist tagasi tulid, oli ikka kiisu sama koha peal ja ei liigutanud. Kui nad teda püüdma hakkasid, siis kiisu põgenes tee äärde kuuse alla peitu. Tükk aega toiduga ja lahke sõnaga meelitamist andis lõpuks tulemuse ja Liisike lubas ennast sülle võtta.

Kui Lumi Liis hoiukoju jõudis ei olnud tema usk inimeste headusesse siiski kadunud. Varsti rääkis ta pikalt ja kaua oma heleda häälega, mis temaga juhtus. Ta oli kirpe täis, ta nina oli tatine ja ta ei saanud hingata. Veel oli kassilapsel kohutav kõrvalest, kõhuke nagu pall, seedehäired ja selgroog väljas ning oimu kohal seene laik. Alguses tahtis kassiplika süüa suuri koguseid, mille peale aga oksendas. Kuna kassike oli pikalt söömata olnud, siis hoiukodu toitis teda vähehaaval 3 tunniste vahedega. Seda sai tehtud mitu päeva enne kui kohutav isu taandus ja söömine normaliseerus.
 
Lumi Liis on saanud mitmeid parasiitide tõrjeid ja ravi kuure hingamisteede viiruse vastu.
Parasiitidest on kiisuke nüüdseks vaba, kõhuke on tal ka korras, kuid nohu ei taha kuidagi alluda ühegile ravile. Praegu manustab hoiukodu perenaine kiisule immuunsust tõstvaid toidulisandeid.
Loodame, et Liisike saab peagi terveks ja leiab selle oma päris kodu.
 
Kui Sa tunned, et soovid Lumi Liisile kodu pakkuda, siis palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Lumi Liisi on sündinud 2019.aasta juulis ja elab hetkel hoiukodus Tõrvas.