Lumi Liisi

Lumi Liisi
Nimi:Lumi Liisi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Lumi Liisi kolis 19.02.2023 oma koju :)

LUMI LIISI SOOVIB KOJU!

Kas leidub üks hea hing, kes ei kardaks nohust kassi?
Sellist imeilusat lumivalget sülekassi, kes oleks nagu äsja muinasjuturaamatust välja astunud?

Lumi Liis näeb välja nagu tõeline kassi-modell. Ta on nii kaunis, nõtke sammuga ning nurrub nõnna, et teda võiks lausa raadioreklaami palgata.
Kuid juba peaaegu aasta vältel pole meil õnnestunud talle mitte ühtegi kodupakkumistki saada - sest Lumi Liisil on ikka veel nohu.

Nagu paljude teiste stressis kassidega, tõenäoliselt polegi võimalik ka tema nohu enne välja ravida, kui ta rahulikku ja hoolivasse keskkonda saab. Ka praegu elab Liisike väga toredas hoiukodus, kuid kuna seal on peale tema veel väga palju kasse, pole rahulikke hetki eriti võtta. Ja no üks kass vajab ju 20 iluune-tundi ööpäevas - aga kes see ikka ennast välja magada saab, kui iga poole tunni tagant mõni teine mängiv karvakera Sulle mürtsuga kaela sajab?
Mõtle vaid, kui kauniks Liisi veel rahulikus keskkonnas muutuks?
Juba praegugi tahaks teda kui tõukassi-laadset välja reklaamida

Kui Sa tunned Lumi Liisi vastu natukenegi rohkem huvi - palun kirjuta meile. Ta praegune hoiukodu räägib Sulle meelsasti Liisi pika ja kurva loo, kuidas ta väga kohutavas seisus hirmunult keset maanteed leiti ja kui imelised muutused möödunud aasta jooksul toimunud on. Lumi Liisi leiti 2019a novembris väikese kassipojana, st praeguseks on ta umbes aasta vanune.
Tänaseks on ta läbinud korraliku parasiiditõrje-kuuri, saanud ravi hingamisteede viiruse vastu, tal on head toakombed ja ta teda on poputatud nagu vähegi võimalik on, kahekümne teise kassi kõrvalt.

 
Kui Sa tunned, et soovid Lumi Liisile kodu pakkuda, siis palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Lumi Liisi on sündinud 2019.aasta juulis, ta leiti Otepäält ja elab hetkel hoiukodus Tõrvas.