Luulea

Luulea
Nimi:Luulea
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

September 2018. Luulea läks koju :)

Väga sageli peame oma hoolealuseid iseloomustades tõdema, et nad on arglikud, vajavad aega harjumiseks ega sobi väikeste lastega. Lihtsalt on oma eelmises elus nii palju halba pidanud kogema, et inimest ei usalda.

Ent Luulea on hoopis teistsugune! Nii uskumatult inimlembest kiisut annab otsida! Tasub Luulea poole vaid vaadata, kui nurrumootor ja tainast sõtkuvad käpakesed käivituvad. Ja kui siis veel pai saab, siis on näha, et millestki muust kiisu ei unistagi. Vaatad kasvõi korraks ta merevaigukuldseisse ja ebatavaliselt säravaisse silmisse, ja vabatahtliku süda on jäägitult kadunud. Nii armas kass! Paraku on sel armsusel ka üks pahupool – pilti Luuleast on pea võimatu teha, sest ta lihtsalt ei püsi paigal – tahaks ju paitada inimest, ja pildimasinat, ja kõike-kõike ümbritsevat. Aga et Luulea alles jõudis Pesaleidjasse, siis on lootust, et ka paremad pildid veel tulevad. Kui muidugi esimene kassituppa tulija seda vaevu kaheaastast ja vahvalt musta-valge trähnilise kasukaga kiisut endale koju ei vii. Viib kindlasti, kui tal vaid õnnestub neisse ebatavalistesse silmadesse vaadata...

Kuidas siis selline haruldus kassituppa jõudis? Eks ikka selle kurva saatusega, mis tabab hoolimatute loomaomanike kunagisi lemmikuid – võeti kiisu, jäeti steriliseerimata ja kui pojad olid tulemas, visati tänavale. See on tänavuse aasta kurb ja üha korduv muster. Nii juhtus ka Luuleaga kaugel piiriäärses Valgas. Kui ta poju sealsest varjupaigast koju sai, rändas Luulea pealinna ning on tänaseks juba kenasti vaktsineeritud ning poegade muretki tulevikus enam pole. Äsja pääses Luulea karantiinipuurist kassituppa ja on nüüd valmis ja ootel, et leida oma õige kodu ja päris oma väsimatu paikäsi.