Ülgase triibikud

Ülgase triibikud
Nimi:Ülgase triibikud
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

September 2018. TRIIBULISED NEIUD ON KÕIK ENDALE TOREDAD KODUD LEIDNUD!

Kolm vahvat marakratti otsivad päris oma kodu. Efka, Steffi ja Getu leiti Ülgase külast tänavakassidena augusti lõpus ning harjuvad nüüd toakassi eluga hoiukodus. Kiisud on pikakarvalised triibikud, igaüks veidi oma nägu ja tegu.

Efka On pisikestest kõige näljasem, seetõttu ka kõige ümaram. Inimest ta natukene veel pelgab ja kipub susisema, aga see susin on pigem nagu tervitus. Süles on ta rahulikult, kuid nurrumist tuleb veel õppida. Efka saatis oma õekesed kodudesse ja ootab nukralt nüüd veel enda inimesi.

Steffi on pesakonna parim ronija. Kui vaja, ronib kas või tagurpidi puuri lakke või riidenagi otsa. Kuna peenel preilil ei sobinud algselt hoiukoju tulles koos teistega süüa, on ta veidi kleenum, kuid muutunud üha seltsivamaks ning söögiisu on ka tagasi.

Getu On kõige julgem ja inimlembelisem. Tema on esimesena puurist väljas ja süles pai nurumas. Getu võiks sobida ka lastega perre, sest ei võõrista ja on alati valmis mängima.

Kassipojad on sündinud juunis ning nüüd täiesti valmis alustama iseseisvat elu. Õekesed saavad omavahel hästi läbi ja neile meeldib koos mängida, üksteist taga ajada ning kõrvu limpsida. Kassikestel on tehtud esmane parasiiditõrje, nad omavad kiipi ning saavad koju minnes kaasa ka kinkepakikese Royal Canini poolt.