Macho

Macho
Nimi:Macho
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÜLIÄGE MACHO OTSIB MEGAÄGEDAT HOIUKODU!

Tere! Minule pandi nimeks Macho, sest septembris kassituppa jõudes pidin tahes tahtmata niimoodi käituma - hirm oli lihtsalt nii suur. Ega mul seal Paldiskis tõesti nii hea elu polnud, kõige eest pidin ettevaatlik olema. Kuid nüüd kassitoas on tunne, nagu maailm oleks rohkem avanenud.

Alguses ma hoidsin inimesist eemale. Vehkisid mingite nööride ja teistevärviliste kulinatega otse nina all kogu aeg ja katsusid tagumikust. Aga tuli välja, et sealt alustatakse pai tegemist, liigutakse edasipea ja ülekeha silitusteni, kuni ongi käbarad lõua all ja kratsivad nii mõnusasti ja siis ei tahagi muud, kui ainult pai. Vot nii sai Machost Amigo.

Aga natuke minust endast siis ka. Ega ma tegelikult ise väga ei teagi, aga mulle on öeldud, et olen sündinud 2019. aasta lõpupoole. Paldiskist mind püüti kinni ja siis toodi Tallinnasse. Ise muidugi olen täiesti valmis kass. Ilus viisakas must, suured kollased silmad peas ja viisakas valge laiguke kus tegelikult võiks isegi lips olla. Eks see laik olegi vast selle eest. Muidugi viisakale kassile kombeks olen ilusti vaktsineeritud, saanud parasiitide võitlemiseks abitõrjeid ja olen ka kastreeritud. Kohe kindlasti oman ka passi nagu üks kassist kodanik peaks.

Ma olen nüüd direktorikabineti boss ja hurmur. Mul kõik sõbrad, kes siin ruumi sees. Inimestel armastan sabas tolkneda ja pai nuruda. Kõik külalised võtan ainukassilikult mina vastu ja tervitan neid džentelmenlikult vastu püksisääri hõõrudes. Alati ootan, et tuleks mõni kahejalgne ja ta siis nööri mööda põrandat veaks, sest ma tahaks selle üks kord kinni püüda. Aga lipsab minema nagu hiir õliste käppade vahelt! Kui leidubki siin maailmas miskit, mida ma paidest ja maiustest rohkem armastan, siis on see mängimine! Kõik, mis põrandal, läheb käiku, sh tossupaelad.

Samuti on mul veider hobi, mille tarvidust inimkond veel ei mõista. Ma siiralt loodan, et oled mu huvide vastu lugupidav. Ma isegi ei tea miks, kuid mulle väga meeldib liivakasti peal magada. Kõik liivakastipealsed on minu pärusmaa. 

Ma tahaksin olla Sinu parim sõber. Kui sa tunned, et tahaksid mulle oma sõprust ja ohtralt armastust pakkuda, siis vajuta nupukest "Soovin seda loomakest" ja ma muu jätan kassitoaliste hooleks, et sa ikka leiaksid mind üles ja saaksime kohtuda. Ära unusta tossupaelu kinni siduda... aga ma seon need niikuinii lahti hihii