Maddy

Maddy
Nimi:Maddy
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Maddy ülikaunis must-valge kassike. Maddy  saabus Pesaleidja kassituppa 07.06.2019 Paljassaare varjupaigast. Kassike on tegelikult oodanud oma kodu aga hoopis palju pikemalt. Ta saabus varjupaika aasta tagasi Kopli tänavalt. Ilmselt ei ole Maddy kunagi puutunud kokku inimestega, sest praegu tunduvad inimesed tema jaoks siiski veel veidi hirmutavad. Maddy eelistab peita ennast pigem mõnes kastis või siis teiste kasside lähedal, seega külla tulles tasub pigem otsida teda mõnest peidukohast. 

Kuna Maddy ei ole inimestega harjunud, siis otsib ta rahulikku kodu, kus ta saab rahulikult inimestega harjuda. Ta tulevane kodu peaks arvestama, et tema sotsialiseerimine võib võtta aastaid. Seega ei peaks olema Maddy tulevases peres inimesi, kes kardavad pelglikke kasse ning kriime. Selle asemel peaks olema Maddy peres avatud südame ning meelega inimesed, kellele pakub huvi kuidas muuta ühte pelglikku kassi sotsiaalseks ning ei sea seetõttu kassikesele eriti suuri eeldusi. 

Seega kui arvad, et oled tõeliselt väljakutseid armastav inimene ning arvad, et oled valmis pakkuma paremat elu ühele pelglikule kassile, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda kassikest" ning täida ära meie kassivõtja ankeet ja tule Maddyle külla. 

Maddyga tuleb päriskoju kaasa ka kinkekott ProPlan'ilt