Mamma Miia

Mamma Miia
Nimi:Mamma Miia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS AL 07.06.2019

Miia püüti kinni Viimsi kandist, kus ta oli üks neist kodututest kassidest, keda kohalik rahvas toitmas käis. Samas kambas oli kindla peale ka üks kõuts, sest hoiukoju saabudes oli Miial kohe-kohe kukkumas poegimise tähtaeg. Hoiukodu võttis põneva ülesande rõõmuga vastu ja ei pidanud kahetsema!

27. märtsil tõi tubli kiisu hoiukodu puhvetkapi all ilmale 6 poega! Kes nüüdseks kosunud juba tublideks kassilasteks. Pojakesed otsivad häid kodusid, aga ka kangelasema ise vajab oma pererahvast ja kohta, kus ennast mõnusalt välja sirutada.

Miia on imeilus pikakarvaline kirju kasukaga kass. Ta pole kindlasti metsik, ei pea kartma, et hüppab kuskilt pähe või haarab küüntega jalast. Miia on lasknud hoiuperel toimetada oma poegadega ja sel hardal hetkel, kui emme poegi toidab, saab teda rahulikult silitada, saateks heakskiitev nurrumine.

Aga koos diivanil istumiseni või lausa sülleronimiseni on veel aega. Nii et Miia tahab kolida inimese juurde, kes pole kärsitu. Kes saab aru, et selle kartliku emakassi minevikus võib olla asju, mis panevad teda inimesi kahtlustama. Kõige kindlam tee Miia südamesse käib hea toidu kaudu, ta õpib väga ruttu ära külmkapi avamise hääle ja ühel hetkel avastab inimene, kes talle konservi või krõbinaid kaussi kallab, et üks kirju kasukas teeb ümber tema ettevaatlikke ringe. Võib-olla isegi silitab korraks sääri. Nii et kindla peale saab Miiast täitsa toimiv kodukass, aga Sina, hea tulevane peremees-perenaine, luba sel kõigel juhtuda Miiale sobivas tempos.

Muide, Miia peaks täitsa hästi klappima ka teiste kassidega.

Mamma Miia saab oma emakohustused lõpetada juuni alguses, alates sellest ajast võib kirju iluduse päriskoju viia. Miial on kiip ja pass, esimene ussikuur saadud ja enne kojuminekut teeme vaktsineerimise ka ära. Tulevane omanik peab aga koostöös Pesaleidjaga seisma hea selle eest, et Miia enam rohkem pojakesi ei saaks.

 

Kirjuta Miiale!