Mustukene

Mustukene
Nimi:Mustukene
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS AL JUUNI 2019

Igas pesakonnas on alati üks, kes teistest tillem. Mõned ütlevad kaapekakk, mõned lausa, et äbarik. Ehkki kassipoiss Mustukene on Mamma Miia kuuelapselisest sülemist tõesti kõige väiksem – kõige suuremast vennast lahutab teda rohkem kui 100 grammi, siis muus osas pole pesamuna sugugi viletsam kui teised. Vastupidi, Mustukene oli üks esimesi, kes neljal jalal tudisevad sammud tegi. Ja kui läheb müramiseks, siis tema ikka vapralt teiste seas. Hoiukodu tuvastab Mustukese teiste mustvalgete kassipoegade seast kohe kui sabajupid paistavad. Mustukese hänna ots on ainsana valge.

Mustukene otsib kodu, kas ta saab kasvada suureks kassiks. Ta sobib teiste kassidega, kõige paremini veel omaenda pesakaaslastega, nii et kui plaanid võtta mitu kiisut, soovitame kindlasti Irmit või Armit lisaks. Või miks mitte kõik kolm. Sest eks ole ju „Kalevipojaski“ kirjutatud: „Üks oli Irmi, teine Armi, kolmas murdja Mustukene.“

Mustukene on valmis koju minema alates juuni algusest, selleks ajaks on tal olemas ka pass ja kiip. Tule Mustukest vaatama!