Marly

Marly
Nimi:Marly
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HARULDASELT ARMAS KIISUPOISS MARLY OOTAB VÄGA OMA KODU!

 

Marly on väga armas 2017. aastal sündinud kassipoiss. Pesaleidjasse jõudis ta 2019. aasta alguses Jõelähtmelt. Marlyl oli kohale jõudes väga vastik kõrvapõletik, mis sai peagi välja ravitud, kuid mille tagajärjel hoiab Marly oma pead alati ühele küljele natuke viltu. Nõnda vaatleb Marly elu alati mõtliku, veidi kallutatud peahoiakuga - see ei sega teda ennast üldse ja teeb ta lihtsalt veelgi armsamaks ja erilisemaks.

 

Marly on ilusa must-valge kasukaga. Tal on valge suu mis teevb ta eriliselt armsaks mõmmikuks. Marly oli alguses inimeste suhtes arg, aga ajaga on ta palju palju julgemaks läinud! Agressiivsust pole kassipoisis aga mitte teps, ta on lihtsalt veidi tagasihoidlik. Maiust limpsides saab talle kenasti, veidi salamisi ka pai teha. Veidi julguse kogumist ja temast saab kindlasti äärmiselt mõnus kaisukiisu.

 

Marlyl on kõik protseduurid tehtud ja ta juba tahaks koju minna - ta on juba 3 aastat oma pere oodanud!

 

Kui sooviksid tulla Marlyga lähemalt tutvuma, siis tule talle Pesaleidjasse külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „soovin seda loomakest“ ning täida, palun, meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!