Mathilda

Mathilda
Nimi:Mathilda
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NURRIK MATHILDA IGATSEB OMA INIMEST

Mathilda on imeilus kassike, kes jõudis meie juurde lõpptiinena. Hoiukodus kasvatas ta oma kolm pojukest ilusti suureks. Nüüd on ta tagasi Pesaleidja kassitoas ning ootab, et keegi ta endaga koju viiks.

Mathildal on keeruline kassitoas olla, sest ta veidi pelgab teisi kasse. Seetõttu oleks ideaalne kui uues kodus teisi kassikesi ei oleks. Praegu peidab Mathilda end pidevalt pesas, aga seda ei tee ta mitte inimese eest vaid just oma toanaabrite eest.

Mathilda teab hästi, et inimene on hea, annab süüa ja teeb niii-niii mõnusalt pai. Seega kahejalgset usaldab ta jäägitult. Mõnikord lööb Mathilda nurru lahti tänuks konservi andmise eest, teine kord on ta õnnelik lihtsalt kui saab inimese kõrval istuda.

Mathilda on nüüd steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning saanud siseparasiitidevastase tõrje. Vanuse poolest võib ta juba olla daam, sellegipoolest on tema tervis hea. Igati valmis päris oma koduks, mida ta juba kannatamatult ootab. Kingitusena saab Mathildaga kaasa pakikese Royal Canini toodetega.

Märts 2018. Mathilda on uues kodus :)