Romiira

Romiira
Nimi:Romiira
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ROMIIRA LEIDIS KODU 30.07.2019!

Eelmise aasta suve alul jõudis Pesaleidja hoole alla emakass koos nelja imekauni ja täiesti terve lapsukesega. Tulid Narvast, kus tähelepanelikud möödakäijad märkasid risu täis poollagunenud garaažis kassiperet: neli punast ja üks must kassipoeg ja nende õrnalt triibuline noor emme. Oli täiesti uskumatu, et sellistest oludest pärit pere oli täiesti terve ja ka täiesti puhas. Aga kui sain Romiiraga lähemalt tuttavaks, siis enam ei imestanudki.

See siidise kolmevärvilise kasuka ja tohutu suurte tumedate särasilmadega kiisu ongi väga puhtuselembene ja küllap hoolitses oma poegade eestki sama hoolikalt, kui oma kasukat korrastab. Imeilusad pojad jõudsid kähku oma päriskodudesse, ent u 3-aastane Romiira ikka alles ootab. Küllap on üks põhjus selles, et Romiira pole veel paikiisu. Kui mina, tema vabatahtlik, käe sirutan, et aknal pikutavat kaunitari silitada, siis esimene pai võetakse ärevalt vastu, ent siis lipsab Romiira peitu. Aga ega pole ju kerge koduneda, kui su ümber on pea sada kassi ja inimest näed vaid paar korda päevas.

Ometi olen täiesti kindel, et kodus ei kuluks kuigi kaua aega, et see kaunitar võtaks tänulikult vastu kõik paid, mida ta pere talle pakuks. Ja kui seal kodus on juba ees mõni kiisu, seda parem – Romiira saab teiste kassidega suurepäraselt läbi.

Kui Sul on pisut aega, siis ehk saad teda netis piiluda meie kodulehel olevast veebikaamerast.

Ent kui tahad Romiirat näha ja oled valmis sellele rahulikule noorele põnevat värvi triibikule kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla!

Täida, palun, kõigepealt meie kiisuvõtja ankeet, et teaksime, Sa tõesti ihkad näha just seda meie hoolealust.

Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, tuleb Romiiraga kaasa Pro Plani kinkepakk.

Romiiral on oma pass, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud regulaarset parasiiditõrjet.