Matu

Matu
Nimi:Matu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:{less than 1 year}
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Heihopsti karvased, sulelised ja kahejalgsed! 

Mina olen Matu! Nagu te piltidelt näha võite, siis olen ma imeeeeilus ja veel väga nunnu ka pealekauba. Ja ega mul ainult välimus ei ole millega hiilata, väga tark olen ma ka! Septembri alguses me sündisime, tahtsime kooli minna aga tuli välja, et jäime ikka vähe hiljaks selle asjaga. Aga ei ole hullu, kuna saime siiski kohe kõik kassitarkused selgeks ja nüüd olemegi täitsa targad- teame kus on liivakast, kuhu küüsi peab teritama ja kasuka eest kanname ka hoolt kenasti. 

Kolisime siia hoiukoju kolmekesi. Üks vend aga läks juba koju, hoiuinimene ütles, et no justkui soe sai. Eitea kas meie oleme siis külmad saiad? Või äkki hoopis leivad? No ma ei usu, ausalt ka täitsa soojad oleme ja nurrume nii, et no terve tuba kajab! 

Kuule, aga äkki tahad meile külla tulla? Saame sulle oma kassitrikke näidata, sinu nägu musitada ja kaissu magama pugeda. Ja võibolla siis ma saan Sinuga koju kaasa tulla ja ka soe sai olla? Mis arvad? Ma olen ausõna imekena, imearmas ja tubli tegelane! Ning Siim on ka sama kihvt! 

Lisaks ootab seal riiulil mingi tore kingipakk Royalilt, kuid seda ei lasta lahti teha. Öeldi, et kui uude koju lähen, siis uue perega koos teeme selle lahti, seal uues kodus, pidi olema päriskodu. Kuhu ma saan jääda igaveseks!