Siim

Siim
Nimi:Siim
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Siimu hoiuperest sai tema pärispere! 

Siim on viis kuud noor vahva kiisupoiss, kes armastab mängida ja möllata, veelgi rohkem armastab ta aga kaisus nurru lüüa!

"Tere! Mina olen Siim. Võibolla te juba tutvusite mu eputrillast venna Matuga, seega ma tema juttu ei hakka täitsa üle kordama. Siiski-siiski tahaksin teile öelda, et ka mina olen väga armas ja tark tegelane! Kombed on mul sama head, käin tublisit oma liivakastil, küünte teritamiseks kasutan kratsipuud ja karva hoian ka korras. 

Karv ei ole mul jah nii triibuline kui Matul, kuid see-eest nii mõnusalt malbelt helepunane. Olen vennast veidi paksukesem, kuid jooksen ikka kiiremini kui tema! Ja ronin ka, kohe nii hästi ronin, et hoiupere kutsub mind Mougliks! Aga ära sa muretse, mina ronin ikka ilusasti oma kratsipuu peal- üles ja alla, üles ja alla...jaa no täitsa põnev on! Seal on üks sulg ka küljes millega mulle meeldib mängida ja üldse on see minu lemmikpaik, no kui välja arvata inimese kaisus.

Mulle meeldivad inimesed, kuna nende kaisus on nii hea magada ja nad teevad pai ning paid on minu lemmikud! Tegelikult konserv maitseb rohkem, kuid teisel kohal on kindlasti paid!

Teised kassid meeldivad mulle ka ning koerad isegi! Meil käib siin ikka aegajalt üks tore koer külas, miskipärast ta meiega mängida ei taha, kuid tema saba on niii põnev jälgida! Ja teda on üldse päris kihvt jälitada mööda korterit! 

Ega Sul kodus ühte koera pole? Või hoopis kassi? Või äkki oled sa hoopis ise ülikihvt ja tahad igavesti minu parim sõber olla? Hoiupere räägib siin pidevalt meile oma pärisperedest, kuhu me kolima peaksime. Üks vennakene juba kolis ära ja meie Matuga veel ootame. Tahaks ka seda pärispere, kes meid jumaldaks ja nunnutaks ning hellitaks. Õhtul kaissu magama võtaks ja hommikul äratusena konserviga poputaks!

Kui sina arvad, et mina võiksin olla Sinu tulevane pereliige, siis tule mulle ja Matule külla! Saad meie pehmet karva silitada, meiega mängida ja meie saame Sulle nurruda!

Matu ütles, et seal riiulil ootab mind mingi tore kingipakk Royalilt, kuid seda ei lasta lahti teha. Öeldi, et kui uude koju lähen, siis uue perega koos teeme selle lahti. See uus kodu pidi olema päriskodu, kuhu ma saan jääda igaveseks!"