Meero

Meero
Nimi:Meero
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Järva maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

November 2018. Meero on kodus :)

Kassipoiss Meero saab varsti aastaseks. Tema õnnetuseks on ta sündinud tänavakassi pojana ja see on saanud tema elusaatuses määravaks – kõik ei ole läinud nii hästi nagu kodukassipoegadel, kes saavad inimesega kontakti juba väga väiksena.
Meero sündis Järva-Jaanis, kassiema oli tubli ja peitis pesakonda hoolega, neid küll nähti, aga kinni õnnestus püüda alles siis, kui pojad olid umbes 4-kuused. Selleks ajaks olid nad kõik poolmetsikud ja haiged, herpeses, kõrvad lestas, mõnda vaevas nahaseen. Õnneks sattus pesakond Pesaleidja inimese hoole alla, kes koos sõprade abiga leidis neile ajutise hoiukoha. Kassid olid soojas ja toidetud, aga inimest nägid vaid korra päevas ja siis ka ainult selleks, et süüa saada, kinni püüda susisevad karvakerad, rohtu anda, silmi-kõrvu puhastada. Nii tekkis Meerol inimese vastu suur kartus, tema silmad olid halvas seisukorras ja teda tuli ravida igapäevaselt. Varsti kolis Meero koos õdede-vennaga hoiuinimese koju, sai pere igapäevaseks liikmeks, aga ravi jätkus ja koos sellega igapäevane silmaravi. Mis eeldas jällegi tagaajamist ja kinnipüüdmist... Tänu sellele süvenes tema inimesekartus veelgi. Peale paljusid uuringuid ja arste selgus tõsiasi, et herpes kahjustas Meero silma, tema silmakanal on kinni ja seetõttu jookseb silm alatiselt vett. See ei sega tema igapäevaelu kuidagi, silm puhastub ise ja väga harva on vaja inimese kaasabi.
Iseloomult on Meero väga leebe, kunagi ta ei küünista, ei hammusta – laseb end alandlikult kinni püüda ja kannatab ära nii silma puhastamise kui ussirohu andmise. Hoiukodus on ta perenaisega juba niipalju julgemaks muutunud, õnnestub teha nii mõnigi pai ja seda naudib ta suure nurrumisega. Ta tahab harjumiseks aega, aga kindlasti saab temast hea sõber. Ta on pikakarvaline, pehme ja kohev, paksude käppadega – nagu väike karuke. Väga armastab ta teisi kasse, kui perekass on kadunud, otsib ta teda häälekalt, et seltsi saada, koos mürada ja mängida. Meero on väljakujunenud iseloomuga, ta sobib hästi toakassiks ja seltsiliseks igavlevale üksikule kassile. Kasutab ilusasti liivakasti, on saanud ussirohu. Kingituseks saab ta kaasa Royal Canini kingipaki.
Kas leidub hooliv pere, kelle kass igavleb ja otsib mängukaaslast – Meero on koheselt nõus seltsi pakkuma! Ka tema väärib oma päris kodu ja inimest!

Meero on saanud ussirohu, on kiibitud ja kastreeritud.