Mia

Mia
Nimi:Mia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KES PÄÄSTAKS IMEARMSA JA SÕBRALIKU MIA TEMALE HIRMUTAVAST KASSITOAST?!

Kaunis kiisuneiu Mia kolis Pesaleidjasse 02.11.2021 Loksalt koos oma kahe lapse Käbi ja Tikuga. Tegemist on noore, kuni paariaastase kiisukesega, kes väga varakult tiineks jäädes on nüüd ise üsna pisikest kasvu ja esialgu võis arvata, et Mia on hoopis Käbi ja Tiku õde. Mia lapsukesed leidsid mõlemad ruttu omale kodupakkujad ja nüüd ootab ka Mia VÄGA, et saaks kolida päris oma koju päris oma inimes(t)e juurde.

Pärast oma lapsukeste kolimist jäi armas Mia haigeks - tal oli nohu, mis kuidagi üle ei läinud, ja mõne aja pärast lõpetas ta ka söömise. Mia käis kliinikus, kus ta sai diagnoosi - klamüüdia -  ja teda raviti päris pikalt antibiootikumidega, aga nüüdseks on ta täitsa terveks kiisuks tunnistatud. Mõne päeva eest saigi Mia lõpuks karantiinitoast puurist kolida suurde kassituppa.

Kahjuks avanes Mia vabatahtlikule teda kassitoas külastades aga väga kurb vaatepilt: armas Mia kükitas ühes pesakastis suure pissiloigu sees :( Kassid on puhtust armastavad loomad ja kui üks kiisuke pigem kükitab omaenda uriini sees, selle asemel, et ruttu pesakastist välja ronida ja kähku liivakastis käia, siis peab tema kartus ikka väga suur olema. Sellises stressis on aga üsna tõenäoline, et ka muud mured hakkavad teda kimbutama. Eelkõige  näiteks nohu tagasitulek ja kaalulangus (kui kiisuke ei julge liivakastiski käia, mis siis söömisest rääkida..) - kassitoa töötajad on seda kõike ikka ja jälle näinud erinevate kassikeste pealt. Mõnele kassile lihtsalt ei sobi kassitoaelu. Iseenesest on Mia sõbralik kiisu ja koduses keskkonnas 1-2 teise kiisukesega harjuks ta suure tõenäosusega üsna ruttu. Lihtsalt ligi sada kiisukest piiratud keskkonnas on ilmselgelt tema jaoks liiga palju.


Mõned videod Miast, kus on näha, et talle väga meeldivad paid:
https://streamable.com/5q25ip
https://streamable.com/2zs4gx
https://streamable.com/yqtwfz

Mia on tõesti sõbralik ja malbe kiisuneiu, kes armastab paisid. Ja te lihtsalt vaadake tema pisikest roosat ninnut ja neid imeilusaid suuri rohelisi silmi. Kes saaks nendesse silmadesse vaadates mitte armuda!

Mia on ilusti steriliseeritud ja vaktsineeritud, saanud kiibi ja parasiitide vastase tõrje ning valmis koheselt oma koju kolima!

Kui tunned, et Mia võiks olla Sinu ustav seltsiline ja Sina talle südamesõbraks, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu looma võtmise tingimustega ja täida ankeet. Meie vabatahtlikud kutsuvad Sind esimesel võimalusel Miale külla!