Safran

Safran
Nimi:Safran
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:pruun
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAS JUST SINUL ON JÄLITAJA SAFRAN ELUST PUUDU?

Safran on vahva neiu, kes armastab oma suurte roheliste silmadega jälgida kõike. Eriti võid sa kindel olla, et iga kord, kui pea keerad teda otsima, jälgib ta juba ammu sind vargsi. Kassike soovib pigem oma aega veeta koos inimestega ja jälitab vargsi toast tuppa. Peale söömise armastab Safran väga mängida kõikide asjadega, mis vähegi käpaga katsudes liigub. Kui mängimisest on jõud raugenud, eelistab ta voodisse magama heita.

Safran julgeb vabalt liikuda toas ringi inimeste juuresolekul. Kõige kiiremini leiab kassi konserviga. Piisab ainult paki raputamisest, kui Safran on juba platsis. Kui Safran ei saa paide eest ära joosta, on ta valmis meeleldi kõik hellitused vastu võtma. Peagi peaks ta tulema silitusi ise küsima.

Teiste kassidega saaks Safran arvatavasti hästi läbi, kuna on uudishimuliku iseloomuga.

Safran on sündinud umbes 2020. aasta märtsis. Pesaleidja hoiukodusse jõudis ta Ülensi külast Viljandist. Kassil on ka diagnoositud FIV+, kuid siiani on ta igati terve tirts olnud.

Safran asub Tallinnas kassitoas. Kui soovid Safraniga lähemalt tutvuda, siis palun klõpsa nupule "soovin seda loomakest" ning hoiukodu võtab sinuga ühendust esimesel võimalusel!