Mikael

Mikael
Nimi:Mikael
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUURTE SILMADEGA TIIGERKIISU OOTAB IGAVEST KODU

 

See armas kassipoiss pildil on Mikael. Mikael on umbes 1- aastane, alles noor ja eriti krapsakas! Kassitoas saab Mikael väga hästi läbi teiste kiisudega- muudkui kaisutab.

 

Esimesel päeval, kui Mikael 15. veebruaril Pesaleidjasse kolis, oli ta väga paimaias, kuid kahjuks tunneb Mikael, et peab praegu teiste suurte meeste seltsis käituma nii, nagu seda teevad mõned teised kiisud ees. See tähendab, et Mikael esialgu ehmatab inimesi väikese kihinaga eemale ja varjab oma tegelikku armastust kahejalgsete ja silitamise vastu.

 

Mikael on kastreeritud, kiibistatud, saanud parasiitide vastase tõrje ja vaktsineeritud, samuti on tal päris oma kassipass. Mikaelil läheks kindlasti uues kodus harjumisega aega, kuid tasapisi julgeks ta kindlasti oma kaisusemat poolt uuesti näidata - ja oi kui hea paikiisu Mikael on!

Kui soovid kiisukesega tutvuma tulla, kliki nupul "Soovin seda loomakest", loe läbi kassivõtmise tingimused ja täida loomasoovija küimustik. Võtame seejärel Sinuga ise viie päeva jooksul ühendust!