Milla

Milla
Nimi:Milla
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

TAGASIHOIDLIK MÜÜRILILLEKE MILLA OOTAB PIKKISILMI OMA INIMEST!

Milla on vesihall, üle näo jooksva valge triibuga ning kauni valge kraega kiisupreili, kes kolis Pesaleidjasse 2019. aasta juulis Pakri varjupaigast. Milla on tagasihoidlik kiisu – oma päevad veedab ta tavaliselt oma lemmikus kassitoa nurgas, ronimispuul või riiulil tukkudes. Tema sünnipäev jääb kuskile 2017. aastasse.

Teiste kassidega ta väga tegemist teha ei soovi, mistõttu liigub ta oma turvatsoonist harva. Üldiselt hoiabki Milla madalat profiili mistõttu jääb ta ka kassitoa külalistele tihti teenimatult märkamatuks. Inimestesse suhtub Milla kui vanadesse tuttavatesse. Lähenev inimene ei pane teda võpatama ega suuri silmi tegema. Oma tagasihoidlikkuses ei tule ta küll paisid ise küsima (veel), kuid neid vastu võtab ta meeleldi ja laseb vaikselt nurrumootori põrisema. Süles püsib Milla natuke paremini kui libe seep käes, aga paide ja sügamiste tardumuses võib ta end sinna siiski tükiks ajaks unustada! On tõenäoline, et võimalusel võiks Millast sülekasski saada.

Heaks sõbraks on Millale ka kamm, kuna tema karv on küll lühike, aga väga tihe ning iga abi selle korrashoidmisel on teretulnud.

Milla on rahulik ja leplik kiisu, kes sobiks hästi rahulikku perre. 140 kassiga väikesel pinnal koos elamine on Milla jaoks stressirohke, mistõttu ta eelistab hoida omaette. Samas saab Milla üldiselt kõigiga hästi läbi, nii et tulevases peres ei oleks teised loomad ega ka mitte lapsed probleemiks.

Millaga tuleb kaasa ka ProPlani kinkekott.

Kui tundsid Millas ära oma pereliikme tule Pesaleidjasse kassikesele külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „soovin seda loomakest“ ning täida, palun, meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!