Mingel

Mingel
Nimi:Mingel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PÖIAL-LIISI MINGEL OTSIB OMA PAIKÄTT

Mingel on imearmas pisikest kasvu kassipreili, kes kolis Pesaleidjasse 4 Käppa MTÜst 8. veebruaril 2023. Minksul on armas ja imepehme must-valge kasukas, mis kutsub teda kaisutama. Lisaks on tals äge vunts, mis eristab teda teistest kassidest. On näha, et Minksule meeldib inimese tähelepanu aga 100 teise kassiga koos elamine tekitab talle stressi, mistõttu ta veedab 90% oma päevast kuskil peidus. Kuna Mingel eelistab ennast kuskile nurka pisikeseks ajada ei jää ta kellelegi silma ja keegi ei oska ka teda ise otsida.

Minksu tahaks, et tema tulevases kodus oleks rahulik, samas võib tuleviku pesas olla ka mõni teine neljakäpaline, see teda ei häiriks. Suure tõenäosusega on ta varasemalt pidanud ennast mõne pahatahtliku kahejalgse eest kaitsma/peitma, sest Mingel on õrna hingega ja vajab aega, et oma inimesega harjuda, mis ei tähenda, et talle ei saaks pai teha, aga ta lihtsalt võpatab iga kord kui talle paikäsi läheneb. Niiet Minksuga ongi oluline olla rahulik ja kannatlik ja kui ta sind ühel päeval täielikult usaldama hakkab on see kindlasti väga tänuväärne tunne.

Mingel on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud sise- ja välisparasiidi tõrjed. Kui soovid Mingeliga kohapeale tutvuma tulla, siis tutvu loomavõtja tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik. Mingel ootab sind! :)