Rivoone

Rivoone
Nimi:Rivoone
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HEI, SIIN RIVOONE! 

Kaheaastane Rivoone võtab aktiivselt osa toimetamisest, mis kassitoas igapäevaselt aset leiab. Vähemalt korra päevas teeb ta jooksutrenni. Vaata, kui ei usu. Sport paistab üldse olevat Rivoone rida. Sule- ja pallimängud meeldivad Rivoonele samuti väga. Mõnel päeval on mäng juba üsna hoogne. Nii et sporditüdruk. Energiavarude taastamisest peab Rivoone samuti väga lugu. Privaatkausist konservi söömine pärast trenni on jumalik. Siis laseb ta isegi juba pai teha, kui kauss on ees. Vahel pai segab söömist, aga Rivoone ei pahanda. Aga ta nii igatseb saada päris oma koju!

Rivoonel on väga ilus hallivalge kasukas, mis lausa kutsub paitama, ja ilmekad rohekad silmad, kuhu võib end unustada. Rivoone on sündinud umbes 2021. aasta suvel ja Pesaleidja hoole alla saabus ta 2023. aasta veebruaris Neli Käppa MTÜ-st.

Rivoone on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud sise- ja välisparasiiditõrje. Kui soovid Rivoonega tutvuma tulla, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ja me võtame Sinuga peagi ühendust.