MiniMe

MiniMe
Nimi:MiniMe
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS AL 10.06.2022

KURVASILME MINIME

Heihei, mina olen MiniMe. MiniMe just sellepärast, et minu emme on Me ja ma olen tõeline tema koopia, lihtsalt väiksem variant. Kui ma Pesaleidja hoolealla pealinna kolisin, siis mul olid hästi kurvad silmad, sest elu õues ei ole olnud kõige toredam. Seal oli külm ja nälg. Aga meil vedas! Me sattusime koos emme Me-ga Viljandi varjupaika ja sealt edasi juba Tallinnasse Pesaleidja hoiukoju.

Elu hoiukodus on tore. Siin on ruumi mul koos emmega joosta ja mängida. Ma olen nii tore, sõbralik ja leplik õiges. Käin ilusti liivakastis ja olen ka kõik vajalikud protseduurid juba saanud.

Ka hoiukodu ütleb, et ma olen hea kass. Oskan mängida nii teiste kassidega kui ka üksinda. No muidugi kõige toredam kui saaks mängida üldse oma inimestega- see meeldiks mulle kõige rohkem! Aga küll see aeg tuleb. 

Muide, minu vanuse kohta on olnud suured eriarvamused. Kuna ma olen nii väikest kasvu, siis on arstid märkinud mind nii 8 kuuseks kui ka 2 aastaseks...hihi aga päris vanust ma neile ei ütle. Seda aga võin öelda, et ma jään terveks eluks pisikeseks nagu kassipojaks.

Annan kohe teada, et mul oli kehas selline bakter nagu giardia, mis tegi minu kõhtu lahti. Tänaseks olen sellest paranenud ja minu kõht on ilusti korras, kuid corona viirus on siiski mul kehas ning seda ravida ei saa. EI-EI, ärge muretsege, see ei ole inimeste koroona ning ei ole nakkav inimestele. Samuti ei põhjusta see mul mingeid vaevusi (see lihtsalt on mul veres nagu inimestel herpes) kuid hea oleks kui saan edaspisi vaid seedimist tugevdavat toitu.

Väga tahaks kolida koos oma emme Me-ga, sest armastan teda väga. Samas kui sa mulle pakud palju armastust ja tegevust, siis usun, et saan hakkama ka ilma temata.

Igatahes, kui Sa tundsid minus ära enda südamesõbra,  siis täida loomasoovija ankeet ja minu hoiukodu võtab Sinuga ühendust.

Jään Sind endale külla ootama!
MiniMe