Mira

Mira
Nimi:Mira
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKEST KASVU MIRA OTSIB PÄRISKODU!

Saage tuttavaks, tema on kaunis Mira, kes jõudis Pesaleidjasse 23.märtsil. Narva tänavad mõjusid Mirale eriliselt raskelt. Seda on näha nii tema tagasihoidlikust iseloomust, sest inimestel ta väga lähedale ei lase tulla. Lisaks on näha seda ka tema kehakaalust. Mira on küll täiskasvanud kass, kuid kasvult äärmiselt pisikene ning suures alakaalus. Ilmselt pidi vaene kassikene väga pikalt tänaval nälga ja hirmu taluma. 
See on põhjuseks, miks Mira tegelikult vajaks kiiremaks korras päriskodu. Päriskoduks sobiks Mirale koht, kus ta saaks rahulikult inimestega harjuda. Lisaks kosuda ning kasvatada enda naha alla natukenegi rohkem rasvkudet. Koduks aga on ainult sobilik pere, kus inimesed saavad aru, et pelglik kass ei muutu üleöö sotsiaalseks. Sotsialiseerimine võib võtta mitmeid kuid või isegi aastaid, samas kui ühel hetkel Mira hakkab näitama väikesi sotsiaalsuse märke, on see justkui töövõit. 
Kui oled valmis imekaunile Mirale kodu pakkuma, siis vajuta siin samas lehel ligile "soovin seda kassikest" ning tule Mirale külla!