Rodolfo

Rodolfo
Nimi:Rodolfo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Rodolfo vandus alla haigusele ning lahkus üle vikerkaare silla 10.01.21

Hei, minu nimi on Rodolfo ja ma olen üpriski kurb, sest ma pole endale veel endale päris oma kodu ja isiklikku inimperekonda leidnud.

Välimus on mul ilus - olen üsna suur ja oman pehmet, kaunist, hallitriibulist kasukat.  Kuid sisimas tunnen ma end siiski üksildasena. Pesaleidja kassitoas olen küll ümbritsetud paljudest teistest vurrukandjatest ja inimesi kohtan samuti igapäevaselt, kuid keegi neist pole siiski päris oma. Pole kedagi kellega lähemalt tutvust sobitada, kaissu pugeda ja oma igapäeva muresid jagada.

Üleliia kõrgeid ootusi mul oma tulevase kodu osas pole - vajan vaid kohta, kus saan end turvaliselt ja armastatuna tunda ning samuti piisavalt aega ja mõistvat suhtumist sellega kohanemiseks.

Vabal ajal meeldib mulle aknast linde, oravaid ja lihtsalt pilvi vaadelda, samuti meeldib mulle väga süüa. Ma naudin väga ka aknalaudadel istumist, lamamist ja peesitamist, kuid olen avatud ka uutele hobidele.

Olen kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ning saanud parasiitide vastase tõrje. Uude koju võtan kaasa Pro Plani stardipakikese. Kui soovid mulle kodu pakkuda, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik ning võtan Sinuga ühendust.