Molli

Molli
Nimi:Molli
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUDISHIMULIK NOOR KAUNITAR MOLLI SOOVIB OMA PAIKÄE LEIDA

Tere! Mina olen 2-aastane kassipreili Molli. Mul on ülimalt stiilne kasukas - öömusta, päikeseloojangu oranži, cappuccino pruuni ja inglikarva valgega. Olen oma beebiroosa nina otsast kuni nipsakalt oranži sabaotsani täielik hurmur.

Elan paljude kassidega koos Pesaleidja kassitoas. Seal on kõik mugavused olemas ja vabatahtlikud on ka väga toredad, aga ma nii väga sooviks, et mul oleks päris OMA inimene ja päris OMA kodu. Siis saaksin seal ennast vabalt tunda, mängida ja oma inimesega koos mõnusalt peesitada. Hoian hetkel veel natukene distantsi, aga inimesed pakuvad mulle nii-nii väga huvi. Tulen ise lähedale, aga paikäest ma veel täielikult aru ei saa ja see natukene ehmatab mind. Minu eesmärgiks olekski leida päris OMA paikäsi, mida pikemalt uudistada ja lõpuks nautima hakata! See tundub niiiii mõnus. Olen näinud kuidas teised kassid paide peale kõvasti nurru löövad ja tahaks seda ise ka proovida! 

Kas SINA oledki minu tulevane kodu ja paikäsi?

Kui vastasid jaatavalt, siis palun loe läbi meie loovutusleping, seejärel kliki nupule "Soovin seda loomakest" ja täida ära ankeet, et saaksid Molliga kohtuma tulla.