Whiskers

Whiskers
Nimi:Whiskers
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

 

Kiisupoiss läks 13.02 koju!!

Whiskers on nooruke isane kass, kes on kõigest veidi üle aasta vanune. Ideaalis ei sooviks Whiskers aga oma noort elu raisata Pesaleidja kassitoas vaid pigem oma päris kodus, kus eluseiklustele vastu hakata. 

Iseloomult on Whiskers mänguhuviline ning uudishimulik noor loom. Whiskers ajaks hea meelega oma päriskodu taga nii mänguhiiri kui päikesejänkusid. Ilmselt ei ütleks ära ka aknalaual lindude vaatamisest või diivanil niisama lesimisest. 

Whiskersi päriskodu valikule ei ole seatud väga suuri tingimusi. Piisab väga hästi sellest, kui kodus on korralik kvaliteetne toit ees ning natukene mänguruumi. Whiskers sobiks hästi mõnele mängukaaslast igatsevale kassile seltsiks. Kuna Whiskers ei ole just klassikaline sülekass siis sobiks ta perre, kes oskab hinnata seda ning anda vajadusel talle võimalust niisama olla üks tore kass. Tänu oma mängulisele ja toredale iseloomule sobiks Whiskers ilmselt seltsiliseks ka mõnele lapsele, kes unistab kassiga koos mängimisest ning kassi hooldamisest, kuid samas saab aru, et kass on elusolend, keda ei pea saama solgutada. 

Kui sulle tundub, et sa saaksid pakkuda Whiskersile väga head kodu, siis ära pelga vajutada siin samal lehel nupule "Soovin seda loomakest :)" nuppu ning täida ära meie loomavõtja küsimustik ja tule Whiskersile külla!

NB! Whiskers kolib päriskoju oma isikliku stardikotikesega Purinalt!