Mõmmi

Mõmmi
Nimi:Mõmmi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS PEHME MÕMMI OOTAB OMA KODU!

Mõmmi on mõnusalt karusa näo ja olemisega isane kass, kes oli kuulnud Pesaleidja soojast toast ja sõbralikest vabatahtlikest ning otsustas end siinkandis ringi luusides täitsa ise Pesaleidjasse sokutada. Mõeldud, tehtud ja nüüd ootab armas Mõmmi Pesaleidjas päris oma enda pere ja kodu! Mõmmi leiti 23.01.2021 Pesaleidja juurest Tammsaare teel 89.

Mõmmi on hetkel veel pisut umbusklik ja arglik, tervitades pikalt vaatama jääjaid pehme järjepideva susinaga, ent nuusutab heal meelel kätt ja muutub ajapikku seltsis leppivamaks. Paljude teiste kassidega toa jagamine ei ole mingi meelakkumine, mistõttu võib Mõmmit sageli kohata kortsus kulmuga.

Ometi annab Mõmmi välja kõiki signaale, et oma inimeste seltsis ja kodus saaks temast ajapikku sõbralik nurrumootor ja ustav kaaslane. Eraldi tuppa viies on Mõmmi rahulik ja ei susise ning nuusutab ka teiste seltsis olles kätt või ette pandud mänguasju. Mõmmi ju ei taha koguaeg ometi kulmus kortsuga olla -  ehk on just sul võimalik pakkuda Mõmmile turvalist kodu, kus ta saab end armastatu ja vabana tunda?

Hetkel veel ettevaatlik Mõmmi on sündinud umbes aastal 2019, seega veel noor poiss. Kassikesele on tehtud kõik vajalikud protseduurid, et koju minna.

Kui Sinu kodust on puudu armas karuse iseloomuga Mõmmi, tutvu looma võtmise tingimustega meie kodulehel, täida Pesaleidja ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ühendust!