Muri

Muri
Nimi:Muri
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VALVEKASS MURI JÕULUSOOV – LEIDA LÕPUKS OMETI OMA PÄRIS KODU!

Muri saabus Pesaleidja kassituppa 25.10.2019 Paljassaare varjupaigast, kuid oma päriskodu on Muri oodanud tegelikult juba 2019. aasta juulist. 

Muri puhul on tegu täpselt 8 kilose (just täna kaalusime) väiksema koera kasvu kassiga. Võime absoluutselt igasuguse kahtluseta öelda, et Muri on meie kassitoa kõige legendaarsem kass ning seda võivad arvatavasti väita kõik, kes meil külas on käinud. Hetk, mil Muri astub mõnda tuppa, on kõik silmad tema poole suunatud, sest teda on lausa võimatu tähele mitte panna. Ta tuleb oma s-u-u-r-e ja ümara kehaga, kulm ässalt kortsus ning paks saba käib ühest ilmakaarest teise ning röövib kogu tähelepanu. Kuid hinges on Muri leebe mõmmi, kes praegu veedab enamuse oma päevast kassitoa ooteruumis sooja diivani kaisus. Kuigi öösiti peab ta minema tagasi vabapidamistuppa, siis ei suuda ta hommikut ära oodata, mil vabatahtlikud ja töötajad taas majas on ning ta sellest kasse täis õudusest vabastavad.

Muri on väga eneseteadlik kass ning ülekohut endale teha ei lase. Talle meeldivad väga inimesed, lõputud lõunauinakud ja täis söögikausid, kuid kahjuks pole tema südames ruumi koertele. Muri laseb ennast inimestel ilusti paitada ning isegi sülle tohib võtta, kuid viimase puhul peab inimene arvestama, et tegu on paraja trenniga. Kuigi suurema enamuse ajast talle inimesed meedivad, siis vahel võib ta pisut jonnida ja inimese peale ka koera kombel uriseda. Küll aga pole see urin kuigi ohtlik, sest isegi kui Muri tahaks inimest hammustada, siis kahjuks pole tal enam eriti hambaid suus, mistõttu muutuks hammustus pigem lutsutamiseks. Ja oleks pigem humoorikas, kui hirmuäratav.

Meie armas Muri on FIV+ kiisu, kuid see teda absoluutselt ei häiri ning tema elu kuidagi ei mõjuta. Tahaks öelda, et ta vilistab selle peale, aga tegelikult pigem viskab praegusel hetkel kassitoas keset lauda pikali ja norskab leebelt. Küll aga tahaksime oma armsale Murile leida maailma parima kodu, kuna õhtuti vabapidamistuppa tagasi minek, tekitab aga Muris stressi, ta teab millal aeg kätte hakkab jõudma ja peidab ennast igakord, et ei peaks tuppa tagasi minema. Stress väljendub tal aga nohu või käriseva kurguga, tal läheb kas tatt või karvapall kurku ning võtab hoogu, et köhima hakata. Nina on tal niiske pidevalt, kuid niikaua kuni Muri kassitoas elab, ei saa me sinna midagi parata. 

Muri vajab väga kodu, ta on sõbralik valvekass, ei jookse õue ning ei kraabi kardinaid. Käitub väga eeskujulikult ja on väga hea seltsiline. Kui just Sina soovid oma ellu maailma kõige ägedamat, ässamat koer-kassi, siis täida ära meie loomasoovija küsimustik ning me võtame sinuga peagi ise ühendust!