Tic Tac

Tic Tac
Nimi:Tic Tac
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LUMIVALGE PRINTS TIC TAC OTSIB INIMEST, KEDA USALDADA!

Tic Tac on imekaunis kassipoiss. Ta saabus Pesaleidja kassituppa 25.10.19 Paljassaare varjupaigast, aga tegelikkuses on ta oma päriskodu oodanud juba 2018. aasta novembrist. Tic Tac on oma vanuselt umbes 6-aastane, seega võime väita, et ta on parimates aastates kassipoiss. 

Nagu ka tema pilt reedab, siis on ta lumivalge kasukaga ning mõnusasti pontsakas. Iseloomult on Tic Tac tagasihoidlik, kuid neile, kes pelgavad, et äkki see ähmane väljend tähendab, et ta on laus-metsik, siis kinnitame, et see nii ei ole. Varjupaiga keskkonnas eelistab Tic Tac olla jälgija, mitte tähelepanu keskpunktis, samas ei ole tegu ennast väga tugevalt kaitsva kassikesega. Seega ainus, mida meie armas pontsu vajab on rahu ja vaikus, et oma uue keskkonnaga harjuda ning usume, et peagi saab ka temast see vahva nurrumootor, kes diivanil oma perele külje alla ronib ning kavalal pilgul kanapalakesi nurub. 

Tic Tac on valmis oma uue kodu poole teele asuma, olles saanud nii kiibi, vaktsiini, regulaarselt parasiiditõrjet kui ka saanud kastreeritud.

Tic Tacile kodu pakkumiseks vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest" ning tule talle külla.