Must Mesi

Must Mesi
Nimi:Must Mesi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

November 2018. Must Mesi leidis kodu :)

MmmmMUST MESI...mis võiks olla mõnusam?
Kas armastate mahedat ja veidi salapärast souli? Kujutlege, et istute pärast väsitavat päeva veidi hämaras toas ja teie meeli hellitab kirglik, ent veidi vaoshoitud meloodia, mis igatseb ja kutsub, ergutab ning hellitab. Teie enesetunne paraneb ja argimured kaovad...just täpselt nii mõjub ka meie Must Mesi, natuke müstilise pilguga nooruke süsimust kiisu, kes ei paku oma õrnemat poolt igale sisenejale, ent vastab sõbralikule paile kurguhäälse heli ja mõnusalt põriseva nurrumisega, mis valjeneb just sedavõrd, et paitada teie kõrvu ja anda teile märku – ma olen siin just sinu pärast, ma olen valmis silitama su jalgu, ajama sinuga juttu ning olema siin sinu jaoks olemas siis ja praegu ja just nii palju, kui sulle meeldib. Must Mesi veidi pelgab valjut häält ja järske liigutusi, ta ei ole mängulõvi, vaid sõber ja seltsiline, kes soovib vaid, et sa temalegi ruumi jätaksid ja veidi tuge pakuksid.
Kiisu lugu on pisut kummaline – sõbralik kiisu leiti möödunud varakevadel Tallinnast ühe maja hoovist lõdisemas ja leidja toimetas ta linna varjupaika, kus Must Mesi pidi pikalt puuris olema ja omal tagasihoidlikul moel lihtsalt ootas ja ootas. Ootas, kuni saatuse vingerpuss selle malbe musta mõmmiku sügisel Pesaleidja kassituppa toimetas. Ning nüüd ta jälle ootab... ootab, et tuleks see õige sõber, kellega koos nautida elu ja õdusat kodusoojust, sõpra, kes teda enam kunagi tänavale ei ajaks. Võib olla oled just Sina see?
Kui tahad uurid, kas Must Mesi võiks olla õige sõber just Sinu jaoks, tule Pesaleidja kassituppa. Ja kui Sul on kindel soov just sellele kassile kodu pakkuda, siis täida palun meie kiisuvõtja ankeet ja tema vabatahtlik võtab Sinuga ühendust.