Brandon

Brandon
Nimi:Brandon
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KIRI BRANDONILE.

Kui ma Sind esialgu puurinurgas nägin, arvasin ma, nagu kõik teisedki meie vabatahtlikud ilmselt, et Sa oled metsik. Lihtsalt sellepärast, et Su kõrvad olid ludus ja Sa susisesid esimese asjana. Paikäsi just väga kindlalt ja ilma ühegi värinata ei sirutunud Su suunal, kuid kui mu käsi Su pehmet karva puutus, surusid Sa ettevaatlikult silmad kinni ja ühtäkki hoopis nautisid seda kõike.
Elu ei ole Sind ilmselgelt hellitanud ja nii ei saagi Sul olla mingisugust piiritut usaldust inimeste vastu. Aga Brandon, ma luban Sulle, et ma annan endast kõik, et Sinus tekitada taaskord usk inimeste vastu. Ma annan endast kõik, et Sa näeksid, et inimesed ei taha Sulle halba, vaid ikka ja ainult head. 
Sa oled imeilus ja tegelikult nii meeletult armas ja südamlik kass, et Sa väärid ainult kõike kõige paremat.

Kui ma saaksin, ma võtaksin Su mälestustest ära iga viimsegi negatiivse mälestuse. Kui ma saaksin, ma teeksin olematuks kõik halva, mida Sa oma elus oled pidanud kogema. Kui ma saaksin, ma annaks hetkega Sulle kõik kõikvõimalikud ilusad mälestused, et Sul oleks minevik olnud ilus. Kui ma saaksin, ma annaksin Sulle momentaalselt päris oma kodu ja selle õige kodusoojuse, kus paikäsi on kindel ja toit toidukausist iial ei lõppeks. 
Kui ma vaid saaksin Sulle seda kõike kohe ja praegu anda..

Brandon, Sa oled väärt kõike kõige paremat. Sa oled väärt päris oma kodu ja sellepärast ma Sind siin reklaamingi. Ma nii tahan, et Su süda ei väriseks enam sees, kui inimene Sulle läheneb. Ma nii tahan, et Sa unustaksid kõik selle, mis Su minevikus Sinuga toimunud on. 
Kallis poiss, Sa oled alles noor - umbkaudu pooleteise aastane, täiesti valmis igatpidi - kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, sise- ja välisparasiiditõrjed saanud. Sa oled valmis pakkima kaasa endaga ka Royal Canini kinkepakikese, et minna päris oma koju.