Nancy

Nancy
Nimi:Nancy
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NANCY LEIDIS KODU 02.03.19!

20.01.2019 kolis Kehtna vallast, Pesaleidja kassituppa üks ülisõbralik kolmevärviline emane kass, kes sai nimeks Nancy.

Lisaks sellele, et Nancy on välimuselt ülikaunis kass, on ta ka oma südamelt üks väga kaunis elusolend. Nancy armastab inimesi ning naudib väga igat hetke, mil vabatahtlik talle tähelepanu pöörab. Kahjuks ei ole 180 kassi kõrval võimalik Nancyle nii palju tähelepanu pakkuda. Juba sellise põhjuse pärast oleks Nancyl vaja esimesel võimalusel oma päriskoju kolida, et vaene kass ei peaks kannatama karjuva ebaõigluse käes.

Kuna Nancy on püütud koos teiste kassidega, siis ilmselt oleks ta nõus oma päriskodus jagama tähelepanu veel ühe kuni kahe kassiga. Seega ei ole vaja üldse muretseda, et kodus on juba kass ees. Kindlasti ei tohiks jääda kindla soovi ning huvi korral Nancy kodupakkumine just selle taha, et tegelikult juba on ees kass olemas. Pesaleidja vabatahtlike lemmiklauseks on alati olnud, et mitu kassi on alati ikka parem kui üks. 

Kui antud lühikene ülevaade tekitas soovi Nancyga lähemalt tutvust luua, siis palun vajutan siin samas lehel nuppu "Soovin seda loomakest" ning täida ära Nancy kohta ankeet, sellepeale kutsub tema vabatahtlik esimesel võimalusel juba kassikesega tutvuma. 

Hea inimene, kes pakub Nancyle oma päriskodu, saab kaasa ka kinkekoti Purina poolt! :)