Nero

Nero
Nimi:Nero
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Nero leidis omale toreda pere! :)
08.09.2091

AITA LEIDA KORD KODU JUBA KAOTANUD NEROLE PÄRISKODU!

Nero on imeline kassihärra. Tema lugu ei erine sugugi keskmisest kodukassist, kelle omanik ühel hetkel siit ilmast lahkub. Narvast pärit Nero sai nautida kaheksa pikka aastat tõeliselt uhket ja head kodukassi elu. Kahjuks ühel päeval omanik suri ning Nero jäi teiste lähedaste jaoks üleliigseks. Nii visatigi juba oma parimates aastates kass lihtsalt lihtlabaselt tänavale.

Narva tänavatel, oma endise kodu läheduses, ristus tee Nero tee ühe toreda naisega. See suures üdamega abistaja toitis vaest koduta jäänud kassi ning üritas teda kogu hingest aidata üks naine. Tal oli isegi välja mõeldud imeline plaan, kuidas pakub Nerole päriskodu. Kahjuks nagu ikka on peaaegu igal lool omad agad ning Nero siiski täiesti endast olenemata põhjustel sinna koju ei sobinud. Nii jõudiski kätte see aeg, mil see sama heategija pöördus Pesaleidja poole ning palus meie abi.

07.01.2019 saabuski kassituppa KUUS KILO puhast armastust. Nero, kes oli elanud terve elu siiani suure tähelepanu all, pidi järsult hakkama harjuma ümber. Tõsi, esimene nädal ei olnud Nero jaoks sugugi kerge. Kuna meie vabatahtlikud peavad jagama tähelepanu kassitoas 160 nurrumootori vahel, siis Nero jaoks jäi see ilmselgelt väheks ning see tekitas temas väga suurt stressi.

Õnneks kuna Nero oli ilmselt varasemas elus olnud hea toidu peal ning hästi hoolitsetud, siis tema tervis oli tugev ja pidas ilusti vastu ning ühel ilusal päeval otsustas ta lihtsalt leppida antud olukorraga. Kahjuks on aga Nero leppinud nii, et ta isegi ei viitsi enam näha vaeva, et inimeste tähelepanu püüda. Ei ole üldse erand, kui inimesed tulevad kassituppa kassikesi vaatama ning Nero terve selle aja lihsalt kusagil pesas või põrandal sügavalt magab. Seetõttu on see erakordselt leplik ja armas 9-aastane kassihärra ikka veel päriskodu ootel- keegi lihtsalt ei oska ju teda märgata.

Oma iseloomult on Nero puhul tegemist ühe tõelise hurmuriga. Ta võtab hea meelega vastu kogu tähelepanu, mis vähegi on võimalik. Mitte kunagi ei keeldu üheski paist või kõhualusest sügamisest. Hea meelega veedaks Nero aega päeval kodus diivanil magades ning õhtul siis pererahva seltsis lihtsalt olles. Tänu oma väga leplikule iseloomule, saab Nero läbi ka teiste kassidega.

Kui soovid Nerole kodu pakkuda rohkem informatsiooni, siis palun täida ära meie loomasoovija küsimustik vajutades nupule "Soovin seda loomakest" ning tema isiklik vabatahtlik võtab esimesel võimalusel ühendust.