Tipp

Tipp
Nimi:Tipp
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Tipp leidis oma kodu 11.jaanuar 2019.

TIPP ON VALMIS OMA KOJU MINEMA!

Kiisulapsed Tipp ja Täpp leiti Aakrest tee äärest ühest tühjast kuurist. Kiisutitad nutsid ja kiisuema polnud kuskil näha. Pisikeste kiisuema otsiti, aga kahjuks otsingud tulemust ei andnud. Nii pisikesed Tõrva hoiukodu hoole alla sattusidki. Kuna 3 nädalased ise veel süüa ei osanud, siis hoiukodu perenaine toitis neid iga 4 h järel. Pisidel oli kõik hästi, nad õppisid lutist sööma ja kosusid jõudasti. Paraku ilma emapiimata on nii pisikeste kiisulaste immuunsus nõrk ja nad on igasugustele viirustele ja haigustele vastuvõtlikumad. Kahe nädala pärast haigestusid mõlemad kiisulapsed herpes viirusesse. Silmad läksid alguses vesiseks, siis mädaseks, tuli tugev nohu ja kiisulapsed vajasid ravi. Hoiukodu perenaine viis kiisud kliinikusse, kus arst määras ravi- silmatilgad, ravimid ja immuunsust tõstvad vitamiinid ja saadeti kodusele ravile. Nüüd on Tipp niivõrd kosunud ja terve et tahaks väga oma koju juba minna.

Tipile meeldivad paid ja juba praegu võiks ta kandideerida parima sülekiisu tiitlile, sest süles talle meeldib nii nii väga olla ja nurrulaul käib ka sinna juurde täistuuridel. Ja oi kuidas ta armastab palle taga ajada ning talle meeldiks üle kõige, kui inimene temaga alatihti sulepulga või lõngajupiga mängiks ..

Kui Sa teda endale võtta ei saa, palun jaga ta pilti, et Tipp juba varsti oma omaniku leiaks ja päris oma koju nurruma pääseks.
Tipp on kiibistatud, tal on täiesti oma pass ning tehtud ka parasiiditõrje.