Nero

Nero
Nimi:Nero
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Nero on imeline kassihärra. Nero lugu ei erine sugugi keskmisest kodukassist, kelle omanik ühel hetkel siit ilmast lahkub. Narvast pärit Nero sai nautida kaheksa pikka aastat tõeliselt uhket ja head kodukassi elu. Kahjuks ühel päeval omanik suri ning Nero jäi teiste lähedaste jaoks üleliigseks. Nii visatigi juba oma parimates aastates kass lihtsalt lihtlabaselt tänavale.

Narva tänavate, oma endise kodu läheduses, ristus tee Nero tee ühe toreda naisega. See suuresüdamega abistaj  toitis vaest koduta jäänud kassi ning üritas teda kogu hingest aidata üks naine. Tal oli isegi välja mõeldud imeline plaan, kuidas pakub Nerole päriskodu. Kahjuks nagu ikka on peaaegu igal lool omad agad ning Nero siiski täiesti endast olenemata põhjustel sinna koju ei sobinud. Nii jõudiski kätte see aeg, mil see sama heategija pöördus Pesaleidja poole ning palus meie abi. 

07.01.2019 saabuski kassituppa KUUS KILO puhast armastust. Nero, kes oli elanud terve elu siiani suure tähelepanu all, pidi järsult hakkama harjuma ümber. Tõsi, esimene nädal ei olnud Nero jaoks sugugi kerge. Kuna meie vabatahtlikud peavad jagama tähelepanu kassitoas 160 nurrumootori vahel, siis Nero jaoks jäi see ilmselgelt väheks ning see tekitas temas väga suurt stressi. Õnneks kuna Nero oli ilmselt varasemas elus olnud hea toidu peal ning hästi hoolitsetud, siis tema tervis oli tugev ja pidas ilusti vastu ning ühel ilusal päeval otsustas ta lihtsalt leppida antud olukorraga. Nii siis avanes meie vabatahtlikele uus võimalus näha lähedust armastavad Nerot.

Nero on iseloomult üks tõeline hurmur. Võtab hea meelega vastu kogu tähelepanu, mis vähegi on võimalik. Mitte kunagi ei keeldu üheski paist või kallistamisest. Hea meelega veedaks aega päeval kodus diivanil magades ning õhtul siis pererahva seltsis lihtsalt olles.  Tänu oma väga leplikule iseloomule, saab Nero läbi ka teiste kassidega. 

Kui soovid Nerole kodu pakkuda, külla tulla või rohkem informatsiooni, siis palun täida ära meie loomasoovija küsimustik ning tema isiklik vabatahtlik võtab esimesel võimalusel ühendust.