Nero

Nero
Nimi:Nero
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEEBE JA PAISID ARMASTAV KASSIHÄRRA NERO SOOVIKS OMA KEISRIRIIGI PIIRE LAIENDADA!

On seda kassitoa madratsit juba küll kulutatud. Nerol on pealegi paikassi diplom taskus! Sügamisest ta juba ei tüdine!
 
2019. aasta detsembris ilmus ühe metsamajakese juurde noor, ilusa, musta kasuka ja valgete sokkidega kassipoiss, kes tundus olevat eksinud ja ei osanud enam kuhugi minna. Pere andis loomakesele süüa, kuid kiisu oli arg ja tuppa ei olnud nõus minema. Ta jäi ööbima mahajäetud maja juurde.
 
Pererahvas muretses ja pani internetti kuulutuse, et leitud on kiisu. Pikapeale selgus, et kiisul ei olegi kunagi kodu olnud vaid ta on kuskil 2018 aasta mais sündinud kassipoiss, kes on pärit Alu aleviku kassikolooniast ja keda kohalikud sööklatädikesed toidujääkidega toitnud olid. Sellepärast nägi kassipoiss välja ka puhas ja läikiv.
 
Kuid Nero leiti hoopis 4-5 kilomeetrit eemalt. Mis sundis teda senisest elukohast metsa pagema, seda teab vaid tema ise? Tundub, et ilmselt, kas suuremad ja tugevamad olijad ajasid ta söökla juurest minema või tuli Nerol tahtmine uut keisririiki püstitama hakata.
 
Kuna Nero ei tahtnud leppida pere olemasolevate kassidega, pidi ta kolima maalt linna. Pere palus abi Pesaleidjalt ja 31.12.2019 kolis Nero õuest tuppa meie hoiukodusse, kus ta sai veeta nii mõnegi toreda kuu, aga kuna pealinnas on ikka paremad väljavaated riigipiiride laiendamiseks, kolis Nero kassituppa ja ootab nüüd pikisilmi inimest, kes sooviks teda tema missioonil aidata. 
 
Täpselt õige aeg, et lüüa sau maasse ja öelda:"Saagu siia minu keisririik!" Nero sooviks juhtida enda riiki kindlalt ja õiglaselt nii, et kõikidel oleks hea, aga ta on mõistnud, et suurriigi valitsemine pole naljaasi ja ajab karva liiga kiiresti halliks. Tema eelistuseks oleks väikeriik, kuhu kuuluksid tema (võib-olla veel mõni kass) ja paar kahejalgset, keda kokkadeks ja teenriteks kasutada.
 
Kui just Sina sooviksid kuuluda ühte tugevasse ja ühtehoidvasse keisririiki, siis anna sellest teada vajutades nupule "soovin seda loomakest",  täites meie kiisusoovija küsimustiku, et tema sõnumitoojad saaksid kutsuda Sind keiser Neroga kohtuma.
 

Aitäh, Mai, et oled Nero vader ja aitad tasuda ta ülalpidamiskulud!

Soovid ka hakata mõne kiisu vaderiks? Vaata täpsemalt SIIT.