Nilo

Nilo
Nimi:Nilo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NILO OTSIB KODU JUBA KOLM AASTAT!

Nilo on vöödilise kasukamustriga vahva poiss Lustiverest. Nüüdseks on temast saanud Tallinnas elav linnahärra. Nimelt see tore nurrik on Pesaleidja kassitoas oma perekonda oodanud juba tervelt kolm aastat! Tõsi on - meile jõudis Nilo 2017 aasta jaanuaris.

Kui Nilo kassituppa sattus, siis ta oli alles nooruke kassike, kes kartis kõiki ja kõike. Selle ajaga on ta sirgunud aga pirakaks poisiks, kes unistab endiselt oma perekonna ja hea kodu leidmisest. Arvame, et Nilo on sündinud umbes 2016 aasta alguses. 

Nilo on mänguhimuline ja krapsakas ning laseb isegi vahel pai teha. Uudishimulik on ta ka, näha on, et ta tahab inimesega suhelda, aga kardab veel natuke. Kassitoas segavad sotsialiseerumist ka teised kassid, kes inimese tähelepanu eest võistlevad. Ometi jookseb Nilo julgelt mänguasju püüdes mööda tuba ringi ja naudib iga hetke kui temaga tegeletakse.

Nilo oli kodutu õuekass, kellel inimesega harjumine võib natuke kauem aega võtta. Seetõttu vajab ta kannatlikku sõpra, kes talle alguses uues kodus harjumiseks aega annaks.

Kui on soov Niloga kohtuda, siis palun kliki nupul "soovin seda loomakest" ning täitke väike ankeet ja vabatahtlik võtab Teiega esimesel võimalusel ühendust.

Liivakasti oskab kassipoiss korralikult kasutada ja pahandust teeb vähe.  Nilo võtab uude koju kaasa kingituse Pro Planilt.