Romeo

Romeo
Nimi:Romeo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS UUDISHIMULIK ROMEO OTSIB ENDA KÕRVALE INIMEST, KES AITAKS TA SÜDAME LÕPLIKULT VALLA! 

See imeilus must-valge kassipoiss on umbes 2015. aastal sündinud Romeo. Pesaleidjasse kolis Romeo 2019. aastal Paljassaare varjupaigast.

Romeo on meeletult armas ja hell kassipoiss. Ta on küll pisut arg, kuid heatahtliku paikäe eest ta ära ei jookse ning laseb ennast ilusti paitada. Romeole meeldib paikäsi tegelikult väga, kuid sadade teiste kasside keskel ei kipu ta domineerima, mistõttu ta võib huvilistele kahe silma vahele jääda: tõsiasi on siiski see, et kassitoas müüvad ennast kõige paremini kassid, kes ise inimese juurde kipuvad. Siiski on näha, et Romeos on olemas uudishimu ja soov seltskonnas olla, hetkel ta proovib seltskonda pisut distantsilt jälgida, kuid usume, et see on vaid kuude küsimus, mil Romeo juba ise inimese juurde pai küsima tuleb!

Tegelikult saame Romeost aru, 140 teise kassiga toa jagamine ongi hirmutav. Romeo on olemas täielik potentsiaal, et kodus inimesega parimaks sõbraks saada - ta tõesti naudib paitamist ja armastust, mida kahejalgne talle jagab, kuid kuna kassituba külastavad igapäevaselt kümned inimesed, siis eks see olukord tema jaoks natuke hirmutav on.

Kui just sina soovid olla Romeo sõber, vajuta siinsamas nupule "Soovin seda looma" ning me kutsume su ise Romeole külla.

Ning selleks, et elu uus kodus veelgi sujuvamalt algaks, võtab Romeo endaga kaasa kingipaki ProPlanilt!