Nilsson

Nilsson
Nimi:Nilsson
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NILSSON - SUUR MEES OMA PARIMAIS AASTAIS

Nilsson on küll tõsise näoga, kuid tegelikult on ta vahva sell. Ta on sündinud tänaval ja leitud Jõelähtme vallast. Ta on elanud vaba mehe elu umbes poolteist aastat (sünnipäev jääb 2016 suve kanti) ja Pesaleidja varjupaigas on ta oma kodu oodanud juba 2018aasta märtsist.

Nilssoni näol on tegu vaikse ja rahuliku, tõsise eesti mehega, kellele meeldib oma pehmel ja soojal kohal puhata ning tõsiseid mehemõtteid mõelda. Ta näeb välja nagu suur kaisukaru, kuid praegu veel suure kassi karja keskel temast kaisutajat ning painautlejat saanud ei ole. 

Kahjuks on Nilsson kassitoas suures stressis ja vajaks väga rahulikku ning sooja kodust keskkonda - ehk just täpselt seda ongi vaja, et sellest tõsisest eesti mehest saaks mõnusa mõmmi välja meelitada? 

Kui tahaksid Nilssonile näidata, kui palju armastust Sinu sees peidus on ja kui tore on koos diivanil õhtut nautida, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik ja tule talle Tallinnas asuvasse Pesaleidja kassituppa külla! Sulepulgad juba ootavad ja Nilsson ka! Kassikesega tuleb kaasa ka kingikott Pro Plani poolt.