Nitram

Nitram
Nimi:Nitram
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS KAISUPALL NITRAM OOTAB KODUPAKKUMISI!

Nitram on halli-valge kasukaga kassipoiss, kes saabus Pesaleidjasse 19. veebruaril 2021 Jõelähtmelt koos isa Papa ja venna Vermutiga. Nitram on sündinud 2020. aasta kevadel.

Nitram on üliarmas kutt, kes on küll arglik ja ehmub inimkäe peale, aga kohe mõistes, et ei taheta halba, lubab ennast ilusti sülle võtta ja paitada. Ta pole saanud üldse seda geeni, mis teda end kaitsma paneks - isegi kui veidi kardab, ei rabele ega kriimusta ta kunagi. Võttes pisikese sülle ja näidates talle, et tahad head - teed pai ja hoiad süles soojas, hakkab ta mõnusalt nurruma. Lisaks meeldib talle pista oma nina sinu vastu, justkui olles väike peidus kiisuke kes on väga tänulik, et saab kogeda armastust ja soojust. Ta on tõesti imeliselt malbe ja armas, niivõrd, et süda läheb haledaks! Koduses keskkonnas saab ta kindlasti julgust koguda, et olla julge pailembeline ja armastust täis pereliige!

Tal on tehtud kõik vajalikud protseduurid ja läheks hea meelega juba enda koju! Kui Nitram teile silma jäi, siis täitke loomasoovija ankeet ja me võtame teiega ühendust!