Vermut

Vermut
Nimi:Vermut
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

RAHULIK JA NOOR KIISUPOISS VERMUT OOTAB KODUPAKKUMISI!

See kena halli-valge kasukaga kiisuke on Vermut! Vermut saabus Pesaleidjasse 19. veebruaril 2021 Jõelähtmelt. Sündinud on ta 2020. aasta kevadel, seega on ligi 1,5 aastane kassipoiss. 

Vermut on veel arglik ja tasane kass, kuna ta ei ole inimestega oma elus palju kokku puutunud. Vermutil pole kurjageeni üldse ning ennast kaitsma ta väga ei asu, kuid võimalusel taganeb harjumatust olukorrast. Vermut vajab kindlasti veidi aega, et kohaneda inimeste läheduse ja headusega. Koduses keskkonnas tuleks ta kindlasti ajaga oma kestast välja ja näitaks ka oma julgemat poolt! Iseloomult on ta muidu igati rahulik ja juba teeb ka edusamme arglikkuse ületamiseks, istudes keset kassituba (versus varasem pesakastis kükitamine, seegi edusamm!). 2021. sügise suur edusamm on käe pealt maiuste söömine - Vermut on paljuks valmis, et maiust kätte saada ning selle abil saab temaga kenasti jutule! Vermut saab ka väga hästi läbi teiste kassidega. 

Ta on imeilusa vesihalli-valge kirju kasukaga ning kaunite silmadega hurmur. Ta hea meelega koliks päris oma koju, et soojust ja armastust kogeda ja rahulikult harjuda. Vermutil on kõik protseduurid tehtud ja võib koju minna kasvõi täna! Kui Vermut teile silma jäi, siis täitke loomasoovija ankeet ja tulge talle kassituppa külla! Ta väga ootab oma inimest.