Nõmme kassipojad

Nõmme kassipojad
Nimi:Nõmme kassipojad
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Kaks nädalat tagasi lõppes minu jalutuskäik tuttavatel Nõmme tänavatel ootamatu üllatusega - kõrvaltänava hoovi aia taga sõidutee ääres mängisid imearmsad kassipojad. Esialgu paistis neid olevat neli, seejärel suutsin kokku lugeda seitse. Hilisemal suhtlemisel perenaisega selgus, et tal on kahest pesakonnast kokku 10 kolme-neljakuust kassipoega. Elu keerdkäikude tõttu oli tal jäänud oma 2 emast noort kassi steriliseerimata ja nüüd siis see kassiuputus. Lisaks oma emastele on tal veel 2 isast kassi - nii et emastel ei tulnud üldsegi mitte kaugele minna.....

Otsustasime perega appi minna ja proovida neile kassipoegadele kodud leida ning toimetada suured kassid arsti juurde, et edaspidiseid kassiuputusi vältida. Ühe emasega olime juba hiljaks jäänud, sündimas oli veel üks pesakond. 
Tegime kõigile kassipoegadele ja nende esivanematele parasiiditõrjed ja tänaseks oleme leidnud head kodud kaheksale kassipojale. Sõidutasime neid Tartusse, Viljandisse, Haapsallu, Kosele ning mõni jäi ka kodusesse Tallinna. Kahjuks on 2 kassipoega veel koduta. Kuna meil endal on kodus juba kaks kassi ja koer, siis enda juures me neile kodu ei saa pakkuda. Küll aga loodan, et seda postitust näevad inimesed, kellel veel puudu tore sõber. 
Kassipojad on väga sõbralikud ja seltsivad nurrujad. Oskavad kasutada liivakasti. Pildil olev sile must kass on emane ja karvane isane.