Noora

Noora
Nimi:Noora
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUDISHIMULIK NOORA OTSIB KAASLAST!

Meie uudishimulik Noorakene saabus meile kassituppa Sillamäelt 15. September 2022. Vanust sellel kiisukesel on peaaegu juba tervelt 2. Nooral on kaunis valge karv ja unikaalne must laigukene nina juures, mis annab talle särtsu juurde. 

Noora on kahjuks praeguseks veel vägagi tagasihoidlik ja pigem lihtsalt vaatab ja uudistab kuidas teie oma igapäevaseid askeldusi teete. Kassikesel on usaldusega olnud juba algusest peale probleeme, kuid Noorale ei saa ju pahaks panna, kui ta vaevu on saanud inimese armastust tunda. :( Loomakene vajab soojust ja hellust enda hingele, kas oled see just sina kes mulle ühe mõnusa paigakese pakuks?

Noorakene on meil steriliseeritud, kiibistatud ja ilusti vaktsineeritud. Tulge kassile külla ning pakkuge mõni maiuspala ette, kes teab äkki näkkab :). Kindlasti on sellel kassikesel ka stress sellel põhjusel, et ümbritseb liiga palju teisi loomi. Kes ei sooviks juba rahu ja vaikust saada, eksole?

Noora on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ning saanud sise- ja välisparasiidi tõrjed.
Et pakkuda Noorale kodusoojust, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ja täida loomasoovija ankeet ning me võtame juba peagi sinuga ühendust.