Tessa

Tessa
Nimi:Tessa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS JA UUDISHIMULIK TESSA OTSIB ENDALE IGAVESEKS OMA KODU!

 

Tessa on umbes 6-aastane kiisu, sündinud 2018. aasta alguses, ning Pesaleidjas olnud 2022. aasta augustist. Hetkel elab Tessa hoiukodus, kus üsna pea saab oldud juba üks aasta.

Inimese lähedust Tessa ei pelga ning isegi võõraste tulles peitu ta ei poe. Siiski tuleb arvestada, et inimkäsi on Tessale minevikus midagi halba teinud ning kätt ta endale lähedale ei lase. Kui aga juhuslikult koridoris üksteisele otsa koperdate, ei tee ta sellest suurt numbrit - jalad on hoopis teine asi, kui käed. Samuti lubab Tessa endale näoga üpris lähedale liikuda ja vaatab armsalt otsa. 

Kiisulapsele meeldib ka alati olla asjadega kursis - kui keegi midagi on toonud või millegagi tegeleb, siis tuleb kindlasti kõik asjad üle nuusutada ning alati tegevusel silma peal hoida. Ja kuigi päike on mõnus, siis eriti mõnus on see hoiukodu pererahvaga ühes toas ohutul kaugusel viibides - kuigi pai talle ei meeldi, siis inimese seltskonda oskab ta ikka nautida.

Teiste kassidega pole Tessal palju kokkupuudet, sest Pesaleidjas oli ta oma toidutalumatuse tõttu suuresti puuris. Kui aga Tessale just kindlat toitu anda, on ta väga hea tervise juures ning midagi viga ei ole. Arvestades ta uudishimu teiste kasside lõhnade suhtes külaliste asjadel, oleks väljavaade ka päriselt mõnega kohtuda arvatavasti Tessale pigem meelepärane, kuid kindlasti tuleb jälgida Tessa toitumist. Ka koertega on Tessal vähe kokkupuudet, kuid need vähesed korrad ei ole kassile üldse meeldinud ning lemmikpaigaks nendel hetkedel on olnud voodialune. 

Mida rohkem on saanud Tessa hoiukodu stabiilsust, seda rohkem on ta ka hakanud näitama välja enda hullukesemat poolt. Nagu kassid ikka, on temalgi vaja vahetevahel kiiruga ringi lennata, mänguasjale käpaga kirja panna ning asjade pealt alla kukkuda. Ta suudab end kiiresti mugavalt tunda erinevate inimeste seltsis ning eriti meeldib talle aknalaual peesitada, vaadates samal ajal linde ja oravaid. 

Kuigi Tessal on hoiukodus hea ja turvaline, on see siiski hetkel hoiukodu. Kassipoeg otsib endale igaveseks hoolivat kodu, kes suudaks pakkuda kindlustunnet, rahu ja head aknalauda.

Kui soovid Tessale kodu pakkuda, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest" ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust!