Tessa

Tessa
Nimi:Tessa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PALUN AITA ARMAS TESSA KOJU!

Õudsalt uudishimulik Tessa veedaks hea meelega oma elu päris oma inimesega päris oma kodus ringi uudistades ja pehmel asemel ülejäänud aja magades.

Tessa on sündinud 2018. aasta alguses ning Pesaleidjas olnud 2022. aasta augustist. Tessal on sündinud ka jõulised ja tublid beebid, kes juba ammu oma päriskodudesse reisinud on, kuid kiisuemme alles ootab.

Tessa puhul on tegemist suurepärase kaaslasega rahulikumatesse seltskondadesse. Hetkel on Tessa hoiukodus, kus on olnud vaid paar nädalat, kuid on juba suutnud näidata osa oma tõelisest olemusest. Kuna kiisulaps on eritoidul, veetis ta väga pika aja puuris, sest kassituppa teda lasta ei saanud. Seetõttu on tal olnud vähe aega teiste kassidega seltsimiseks ning ka inimestega puudub suur kokkupuude. Samas on Tessa suutnud hoiukodus näidata, et kuigi pelgab veel inimese pai ja üleüldiselt on talle väga lähedale veidi keeruline saada, soovib ta siiski veeta oma inimesega koos aega ning mängida. Võimalusel istub Tessa oma inimesega samas toas ning tegelikult pole ka võõrastel väga viga, lihtsalt ülevaade kõigest peab kiisul alati olemas olema. Eritoidu tõttu ei saa pisikest toiduga meelitada, kuid kannatlikkuse ja hoolivusega on võimalik Tessa usaldus võita.

Tessa võib kohati meenutada kummitust, või vähemalt ta arvab nii. Kui Tessa arvab, et keegi teda ei näe, saab uudishimu väga kiiresti temast võimust ning nii võib teda kohata ootamatult kodupeal uudistamas. Vahel õnnestub tal tõepoolest kummitust mängida, kuid mahajäetud karvatuustakad reedavad salajased seiklused kiirelt. Samuti mida aeg edasi, seda rohkem saab Tessa aru, et keegi ei taha talle halba ja ta päriselt ka võib iga tooli peal
soovi korral magada ning kummituse mängimist jääb aina vähemaks.

Välimuselt võiks Tessat nimetada nö vähem-eriliseks triibikuks, kuid ilu on vaataja silmades ning väga triibuline saba erineb siiski nähtavalt vaid kergelt triibulisest kehast ja täpikesega ninast. Samuti on kassilapsel väga uudishimulikud, kuid ka kergelt hukkamõistvad silmad, mis pimeduses armsalt vastu kilavad. Tessa karvasus kohe lausa kutsub pai tegema ning praegust arengut vaadates võib seda ka varsti loodetavasti teha saada.

Tessa sooviks väga hoiukodust kiiresti päriskodusse kolida, et oma viisaka käitumise ja üliarmsa välimusega kõiki võluda.


Kui soovid Tessale koju pakkuda, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest" ning võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!