Nordhale

Nordhale
Nimi:Nordhale
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Nordhale leidis kodu 2020.a 

PAIMAIAS LIGI AASTANE HOIULAPS OTSIB OMA IGAVEST KODU JA INIMEST, KEDA HOIDA JA ARMASTADA.

Nordhale on ääretult kombekas ja tubli kassihärra. Küüsi ei lase kunagi välja, mööblit ei kraabi, kasutab liivakasti ilusti.

Üle kõige armastab see kass inimest. Tema elu sai alguse tänavalt, kuid kohe kui ta sai aru, et inimene teeb pai, annab süüa ja isegi mängib temaga, siis ei olnud tal kahju oma armastust jagada. Ta tuleb sulle sülle, paneb oma peakese sulle põlvedele ja jääb nurrudes tuttu.

Nordhale on igasmõttes täitsa tavaline kiisu. Paberkotiga võiks mängida tunde ja kui nöör eest ära jookseb, tuleb seda taga ajada. Kuid on üks pisike “aga”,- Nimelt on tal vedelik vasaku keskkõrva vahel ning see segab tema koordinatsiooni. Tagumised käpad ei ole nii tugevad kui esimesed. Seega kapiotstes käimised ja kõrgustes turnimised jäävad ära.

Ideaalis tahaks Nordhale väga, et sa temaga mingigi osa päevast koos veedaksid ja mängiksid, sest et tal on vaja liikuda. Muidu annavad ta tagumised käpad täitsa otsad.

Panen siia mõningad kriteeriumid, mis on vajalikud Nordhaleile:

• KUI SUL POLE PIKAD TÖÖVAHETUSED, ET SAAKSID OLLA KASVÕI POOL OMA PÄEVAST KASSIGA.

• SA PEAD OLEMA VALMIS TEMA PEALE KULUTAMA NATUKENE ROHKEM,KUI VÕIBOLLA OMALE ETTE KUJUTAD. TA VAJAB TERAVILJA VABA TOITU (nt applaws), SEST TAVALINE POE KRÕBIN JA KONSERV KAHJUKS TEMA TERVISELE EI SOBI.

• KUNA KASS ON NÕRGA IMMUUNSUSEGA NING TÄNU SELLELE EI SAA TEDA KAHJUKS VAKTSINEERIDA,SIIS EI TOHI KASSI KINDLASTI ÕUE LASTA, KASS PEAB JÄÄMA AINULT TUBASEKS.

• SUL PEAB OLEMA AEGA TEMAGA TEGELEDA/MÄNGIDA.

• KUI SA REISID TIHTI VÕI OLED KODUNT TIHTI ÄRA, SIIS EI SOBI NORDHALE KAHJUKS SULLE, SEST ET TEMA KUSAGILE VIIMINE VÕI VEEL VÄHEM ENDAGA KAASA TASSIMINE EI MÕJUKS TALLE KAHJUKS ÜLDSEGI HÄSTI JA KASS LANGEKS STRESSI.

• KUNA KIISUKE ON NAKKAVAS VIIRUSES, MIS KANDUB EDASI KA TEISTELE KASSIDELE, SIIS OLEKS HEA KUI SUL POLEKS TEISI KASSE EES.

Kass on kiibistatud ja kassile on tehtud parasiiditõrje.